Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

luubinka

asi tak nejak, kazdy den vie cloveka zmenit a niekam ho aj posunut. najhorsie co je , je ked sa clovek utapa v minulosti a riadi tym svoju buducnost

bronicka

... preco sa na niekoho i ked na seba z minulosti podobat... teraz si predsa iny clovek, prezila si nove veci, mas nove skusenosti, takze si o nieco iny clovek...

Natalia 911

Musím na sebe ešte veľa pracovať a motivovavať sa, aby som bola taká ako predtým alebo sa na tú osobu aspoň podobať. Bude to ťažké.

pupavka18

Natali,

ten výrok: že neveríš, že niekedy stretneš

úplne odstráň zo svojho života, zhadzuješ sa tým a tvoju snahu, ako pracuješ na sebe, tým neguješ všetko

Proste sa nastav: že, áno, STRETNEŠ

merceelolo

clovek si zvacsa pritiahne to na co mysli a v co veri, takze ak si vztahy zavrhla, nemozes ocakavat, ze sa niekto len tak zjavi. proste treba si spravne nadstavit mysel, ak sa chce clovek niekam posunut

Natalia 911

Ja som zo sebou spokojná. Cvičím, zdravšie sa stravujem a starám sa o seba. Chodím do kina, divadla, na kavú, na vianočné trhy, čítam knihy a snažím sa rozptýliť si myšlienky. Snažím sa byť usmiata a veselá, ale nie vždy to ide a som aj smutná a bez nálady. Skrátka sa vo mne niečo odvtedy zlomilo a neverím v to, že by som sa mohla zapačit nejakému normálnemu, peknému, milému a galantnému chlapovi. A boli by vzájomné sympatie.

Pupavka na ten instagram sa rada pozriem pre inšpiráciu

ovomaltine

Natali, nejake odmietnutie hod za hlavu, ved to je v poriadku, ze kazdy hlada ine, kazdy ma nejake predstavy. To nic nehovorilo o tebe.

ovomaltine

Estet, nemusi nikde robit chybu. Pekne, sikovne, inteligentne nie su vyzyvave, nechodia po nociach po baroch, hladaju si seberovnych a to nie je lahke, ale podobne to maju aj rovnaki chalani. Treba sa spolahnut na stastie, na nahodu.