Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

zuzanka98

Teraz je tazsie si niekoho najst. Ludia maju tak by som povedala viacej narokov, ktore je niekedy veru aj tazsie splnit. A v tom je podla mna ten najvacsi problem

Natalia 911

Gabriel 1991
Čo ťa presnejšie zaujalo? Ešte porozmýšľam nad tvojim návrhom. A mohla by som vedieť, že koľko máš rokov?

Gabriel 1991

Ahoj Natalia 911,tvoj príspevok ma veľmy zaujal.
Z tvojej konverzácie mám dojem,že si ten typ ženy ktorú na ulici len tak nestretnem.
Človek predsa len vycíti podľa slov,ským má tú česť.

Úprimne,tvoje názory mi trochu pripomínajú seba.
Ak ti napíšem svoj email,stím aby si mi napísala, dáš mi šancu ťa spoznať?hoci len virtuálne?

Nie som ani moc starý,ani škaredý a myslím si,že ani nič čo by ťa odpudzovalo.

PS:Ja viem že teraz sa všetci ostatní namne dobre bavia,ale za to zosmiešnenie mi to stálo.

Môj mail(ak by predsa): bdxxx173@gmail.com

Natalia 911

ovomaltine
Teraz cez zimu a pred sviatkami som bola na niekoľkých vianočných trhoch a výletoch. A na jar plánujem ďalej turistiku a návštevu niekoľkých zrúcanín. Plus chodím sa kúpať, dávam si dlhé prechádzky v prírode, sem tam na kávu s kamoškou a aktuálne ma veľmi baví cvičenie 1 hodinu každý deň.

krajcika

presne tak, mysli na seba, kasli na okolie:) ked to ma prist, tak to pride, na kazdeho tu niekto caka, tym som si uplne ista:)

Natalia 911

Áno som trošku prieberčivá, ale v dnešnom svete je každá žena. A rozhodla som sa viac venovať sebe. Aktuálne nikoho nechcem a ak mi je niekto súdený tak si ma nájde sám a bude musieť byť vytrvalým mužom, aby si získal moje srdce aj dôveru . Snažím sa byť veselšia a snažím sa zamestnať si myseľ aj telo. Oveľa viac cvičím, starám sa o svoje telo, zdravšie jem, čítam knihy, chodím na výlety a plánujem letnú dovolenku.

matka88

presne, asi nie si uplne este zrela do stareho zeleza, ked nemas nudzu o chlapov:) ty si podla mna len prilis prieberciva. to ti nenapadlo? :D

Estet

Len úplne v krátkosti Ti odpoviem na jednu zásadnú vec, ktorú si napísala. Napísala si, že sa na Teba lepia len takí chlapi, ktorí sa Ti nepáčia a nehodia sa k Tebe. Čiže aspoň nejakí chlapi sa na Teba lepia. To je tak dobrý signál, že jeho význam pocítiš v sekunde, keď Ťa osloví niekto, z koho sa Ti podlomia kolená. Máš na to ten zásadný predpoklad, a to, že si pre opačné pohlavie príťažlivá. Predstav si však, že sa tu medzi nami pohybuje aj dosť veľa dievčat, na ktoré sa nelepí vôbec nik. Chúdence sa trápia, prečo ešte nikdy nemali vzťah alebo v horšom prípade ich ani len nikto ešte nebalil. Je to najmä preto, že im nikto nevysvetlil, ako sa majú o seba starať, možno sú obézne a nechcú si to priznať. V dnešnej dobe sme všetci saturovaní neprirodzenou krásou modeliek z reklám, chlapom z toho prepína a hľadajú si frajerku podľa toho, ako vyzerá dievča z reklamy a babám zase prepína z toho, že NEvyzerajú, ako to dievča z reklamy. Potom sa u nich podprahovo a plíživo vyvinie komplex menejcennosti, následkom čoho potom dievča stratí chuť sa o seba starať a snažiť sa byť viac atraktívna pre opačné pohlavie. Potom sa zacyklí a ťažko sa z toho dostáva. Rada pre Teba: Pristupuj k životu pozitívne (teš sa z toho, že Ťa chlapi oslovujú... nevadí, že sa Ti nepáčia, nikde nie je napísané, že s nimi musíš niečo mať), rob čo Ťa baví, staraj sa o svoj vzhľad, chodievaj na koncerty, žúruj s kamoškami a hlavne buď sama sebou, a to za každú cenu. Dievčat, ktoré sa pretvarujú, je u nás väčšina, a práve tým, že ostaneš sama sebou, Ti pred nimi dáva obrovský náskok. Ostatné príde samo ani nezbadáš kedy.