Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

Tomino_OR

Skvelé - to je veľmi užitočná činnosť :). Zo starostivosti o seba (sebaláska, nie narcizmus) a samozrejme aj z pomáhania iným vzniká pozitívna eneregia, a tá generuje pozitívne výsledky. Svet ťa samozrejme občas bude "skúšať", no keď to vydržíš, všetko sa nakoniec spraví.

Raz som počul príbeh, ktorý rozprával jeden psychológ. Volal mu jeho pacient, ktorý mal vážnu depresiu a mal myšlienky na samovraždu. Doktor sa ho opýtal, či v priebehu dňa nevidel niečo, čím by mohol niekomu pomôcť? Pacient dlho premýšľal, až ho napadlo, že keď išiel domov a kráčal po schodoch, išiel okolo jednáho bytu, kde býva stará pani, a pred dverami mala neporiadok. Doktor mu na to povedal aby zobral metlu a smeták, neupozorňoval na seba, ani nezvonil pri dverách, len nech tam príde, poupratuje, a keď sa vráti domov, že mu má hneď zavolať späť. Bol preč nejakých 15 minút, no keď mu volal, vravel, že to bol úplne iný človek. Podarilo sa mu vytvoriť niečo pozitívne tým, že niekomu pomohol, a to naštartovalo ďalší prúd pozitívnej energie.

Odkedy som to počul, stále si to pamätám. Neuzatváraj sa pred svetom. Áno - viem, že to je ťažké, poznám ten pocit veľmi dobre a venuj sa veciam a ľuďom, ktorých máš rada, bav sa, a to všetko bude mať pozitívny vplyv na tvoju budúcnosť.

Drž sa Naty, ani ty v tom niesi sama ;)

Natalia 911

Tomino_OR
Ďakujem za tvoju správu :) rada som si ju prečítala a áno je nás tu viacej. Možno máš pravdu a pre každého existuje ideálny partner/partnerka hoci si to aktuálne nemyslím. Bolo by to na dlhšiu diskusiu a aktuálne sa venujem sebe a snažím sa nemyslieť na chlapov a vzťahy.

Tomino_OR

Ahoj Natália,

aj mňa zaujala tvoja správa, pretože sa cítim podobne. Vlastne som sa sem dostal dnes úplnou náhodou a vôbec som nemal v pláne sa registrovať, no naozaj som mal nutkanie ti napísať. Ja mám 35 a som bez partnerky už naozaj veľmi dlhú dobu, a zrejme jediný dôvod, prečo som to ešte nevzdal je, že ma držia nad vodou priatelia a obzvlášť moja najlepšia kamarátka, ktorá to so mnou nevzdáva a stále pre mňa má pochopenie, a zvláda moje "schýzy" a moju tvrdohlavosť. Tiež som počul, že na dnešnú dobu mám nereálne predstavy, ale ľudia sme rôzni a verím tomu, že každá žena na svete sa páči nejakému chlapovi a každý chlap sa páči nejakej žene. A trochu o mne - viem aj navariť, dokonca upiecť bábovku, cheesecake ale aj brownie sa mi párkrát podarilo. Viem si upratať, aj keď nemôžem tvrdiť, že je to moja obľúbená činnosť, no dokážem aj to. Športujem - cvičím a behávam, chodím na prekážkové behy, jazdím na motorke, mám dokonca aj fajn prácu, čítam knihy, mám rád turistiku, rád sa zabávam a síce si nemyslím, že by som bol ten najhorší chlap na svete, ale na druhej strane je pravda, že nepoznám všetkých chlapov, takže ani to možno nieje isté. Zoznamky som nikdy neskúšal, lebo mám čas už iba na reálny svet, ale na druhej strane som mal potrebu ti napísať. Tak aspoň toľko ku mne. Ak by si si chcela niekedy len tak pokecať s relatívne normálnym chlapom, kľudne daj vedieť. A želám ti samozrejme len to naj a pokoj v duši a vlastne ti aj ďakujem - som rád, že niesom jediný, aj keď v mojom veku už určite niekoho budeš mať.

marianina

Gabriel keď najlepšie spoznáš človeka keď ho stretneš osobne, písanie veľakrát neprezradí toľko koľko by iný potreboval vedieť.

Gabriel 1991

Zaujal ma tvoj postoj k životu,zrelosť tvojej osobnosti,tvoje úprimné vyjadrovanie,si tak trochu hrdá-vážiš si samú seba a to je dobre,pretože ten kto si váži sám seba,toho si budú vážiť aj ostatní.
Chcel by som vedieť či si naozaj taká,ako si myslím.
Môj vek?za menom mám napísaný rok narodenia ;-)

huchla

mala by si tomu nechat viacej taky volnejsi priebeh. zda sa mi, ze na to tak nejak moc tlacis a potom to tak byva, ze sa cloveku nedari dosiahnut to, co by chcel

timejskaJ

si mladucka, nevrtala by som sa v tom rozhodne:) ja by som si na tvojom mieste uzivala co najdlhsie. no a co, ze ti taha na tridsiatku, take reci by som uplne vytesnila :D