Prvá pomoc pre spálenú pokožku

limovienka

ja odporucam na spalenu pokozku Alfasilver. za mna najlepsia pomoc, schladis tu pokozku raz dva. ano, studenu vodu si davas automaticky, ale to len z toho dovodu, aby si si tu ranu okamzite schladila, ale v tomto pripade to vobec netreba. vidis, este aj vodu usetris :D

kikusqa788

vobec si nemyslim, ze by to bola ina situacia. akurat, ze vsetko robis jemnejsie pri osetrovani detskej pokozky, ale ziadny iny rozdiel v tom nevidim :)

kmina

Tak ale keď sa to stane dieťaťu napríklad, tak to je trošičku iná situácia si myslím, to riešiš asi úplne inak ako pri svojich dospeláckych "zraneniach".

sklaninka

ano, poznam aj takych, neboj sa :D vsade sa taki najdu. ono mozno akoze spanikaris tak akoby automaticky, ale praveze v takychto situaciach treba hlavne zachovat pokoj.

malekana

No ved tie popaleniny mensieho rozsahu si vies osetrit aj sama, tam nepotrebujes ihned vyhladat lekarsku pomoc. Aj ked stavim sa, ze existuju aj taki, ktori hned utekaju aj s takym niecim :D

kikusqa788

nie zakaždým treba ísť nutne k lekárovi s takou ranou. vieš koľkrát som sa ja doma popálila? a to nemyslím len prst pri varení.

kmina

A čo ste s tým robili? Čo ste na to dali? Nevyhľadali ste žiadnu pomoc pre istotu? Fúha, neviem to posúdiť, nevidela som to, ale znie to dosť vážne.