Prvá pomoc pre spálenú pokožku

stastna125

no tak ja si zase na toto davam extremny pozor. najlepsie je pre mna sa prekryvat, ked su taketo mega horucavy, ale tak zakazdym sa tomu asi uplne vyhnut neda.

99domima

No to sa na tej koži odrazí o pár rokov, to si môžeš byť istá :) Ale tak niekto si nedáva nič ani keď sa spáli, ja by som nevydržala bez toho, aby som tú pokožku nejakým spôsobom schladila.

mamarta2

- ano, pre deti je to rozhodne horsie, ked sa nenatru. tazsie to znasaju, ale ono to celkovo je dost nezdrave pre tu pokozku.

zemlicka32

joj, to treba. to uz keby som aj seba nenatrela, slak to trafil, ale deti, to jednoducho musi byt. ci chcu, ci nechcu. treba predist tomu spaleniu za kazdu cenu. akoze su aj horsie veci samozrejme, ale tak nie je to pre ne rozhodne nic prijemne.

malekana

No my sme sa naposledy, ked bolo este slniecko takisto riadne spalili, aj som si myslela, ze nebolo take silne, ale bolo, dost sme to podcenili, co ma hrozne mrzelo. Ani nie tak kvoli mne ako kvoli malej. Uz sa to nestane, poucila som sa.

lucyda

Áno, dávam ho aj ja synátorovi. Tuším, že od nejakých troch rokov by to malo byť ok:) Ste sa zabudli natrieť pred kúpaním? Haha, stáva sa aj nám, neboj sa.

lompaska

no len ono niekedy trva aj dva-tri dni, kym sa ti tu kozu podari dako schladit, aspon ja teda mam s tym takuto skusenost. zakazdym sa spalim tak, ze si dvakrat rozmyslim, ci este ist vobec na slnko :D v tomto som akoze nepoucitelna.

zimka

popálenina, spálenina, však to zase nemá tak ďaleko od seba :D ale ak to má ozaj takéto účinky, tak vyskúšam kúpiť, lebo už neviem, čo si dať na seba v takýchto prípadoch.