Prvá pomoc pre spálenú pokožku

zuzinecka88

1mini2 Akoze preco by si z koze vyskocila? Nechapem:) Ved predsa musis nieco vydrzat, zase si myslim, ze su aj horsie veci ako nejaka popalenina. Uz si rodila? :-D

1mini2

Van-ness no ja by som si taku ranu veru namastit ani nemohla. Neviem a ani si to nechcem predstavit, asi by som z koze vyskocila, keby sa toho nasledne este aj dotykam. Ono to musi aj mokvat potom, nie? Pod tou mastou.

Van-ness

No rozhodne sa to neodporuca mastit, to mi da za pravdu, myslim, ze uplne kazdy, kedze je potrebne, aby takato rana dychala. Akoze tych kadejakych masti je asi 1000 druhov, ale za mna to nie je velmi dobry napad, to mi aj v lekarni povedali. Len potom nerozumiem, ze naco take veci vobec vyrabaju :D

Jarunka12

Zuzinecka88, jasné, že stane. Veľakrát zabudnem, že ten plech priamo vytiahnutý z rúry vie aj páliť :D V takom prípade idem hneď pod studenú vodu, to je jasné. Ale aj tak to nejak zvlášť nepomáha. Cítim to potom celý deň. A niekedy aj dva, keď sa zadarí. :D

zuzinecka88

Viete mi povedat, ci sa dava nieco na popaleninu ako taku? Stalo sa mi pri vareni, skaredo som sa popalila, akoze nie som nejake extremne nemehlo, to nie, ale myslim, ze to sa obcas stane kazdemu.

Elizabet22

Ved jasne, zalezi, ako velmi ten produkt treba :D Inak ale uz som objednavala fakt kadeco, dokonca aj sirup od kasla, takze takato vecicka je uplne v pohode :D

Van-ness

No ved jasne, je to proste vyhoda:) Objednas si, pockas si, kym ti to pride pekne a za ten cas si robis ine veci, dolezitejsie :D Ale na druhej strane je ine, ked to potrebujes hned, to je samozrejme, ze nemozes na dodanie cakat dlho, tak behas, zhanas, kde sa da.

Elizabet22

Van-ness, ano presne, za mna je toto velka vyhoda :D Objednavanie z netu je uplne moja zalezitost, celkom som tomu prepadla :D Kedysi vobec, to som neustale behala po obchodoch kade tade, ale aj to ta casom asi prestane bavit :D