Prvá pomoc pre spálenú pokožku

Van-ness

Kupila som ho v lekarni, ale tak samozrejme, ze to, co najdes tam, si vies zaobstarat uplne v pohodke aj z internetu:) Bez problemov. Pokial ho nepotrebujes akutne a hned v tomto momente, tak by som spravila tak:)

marinka548

Van-ness a kde ten sprej kupujes, prosim ta? viem si ho napriklad aj objednat? nechcem zase behat a zhanat, to sa mi ozaj nechce :D

matka88

no ale clovek fakt velakrat len cumi, co vsetko nevymyslia:) donedavna som napriklad ani netusila, ze na odreniny vobec nieco existuje :D bola som v tom, ze na to si nikto nic nedava a predsa, opak je pravdou.

Jarunka12

Marinka548, striebro je veľmi hojivé a účinné, naštuduj si niečo o ňom:-) Len niektoré produkty ho obsahujú fakt minimálne množstvo, že takmer ani nezaberajú.

kajomija

tiez som ho uz niekde zazrela, ale nevedela som, na co vsetko je vlastne vhodne ho pouzit:) a nie je taky, ze sa potom tazko zmyva alebo tak? neviem si to akosi predstavit:) ja si teda takyto pripravok, ktory obsahuje striebro, predstavujem tak, ze to nejak zostava na kozi alebo sa mylim?

marinka548

som ani nevedela, ze striebro je take hojive:) tak ocividne mam este znacne medzery v takychto veciach :D
Van-ness ty si nan ako prisla?

matka88

tak so striebrom som uz nejaky ten pripravok kedysi mala, ale uplne mi zial nevyhovoval. v kuchyni sa mi tiez stane, ze sa popalim, to ano, slnko moc nemusim, ja osobne som teda zimomilny clovek nastastie :D takze s tymto ja rozhodne problem nemam :D

Van-ness

No tak mne napriklad na popaleniny najlepsie zabera Alfasilver. Vyhovuje mi, ze v podstate urychluje hojenie, takze to na kozu nemusim nejak dlho ani trpiet :D Myslim si, ze je to prave kvoli tomu striebru, ktore obsahuje. Ale mozem sa mylit :D No a na spalenie od slnka som ho zatial nepouzila, ale kedze je taky chladivy, myslim si, ze je to uplne ok. Uz si totiz davam na toto pozor, nie ako kedysi, totalne som na to kaslala a slnila sa aj niekolko hodin bez ochrany. :D

timejskaJ

spalenu pokozku akoze od slnka alebo popalena ohnom? to su podla mna dve rozlicne veci a asi neexistuje taky jeden produkt, ktory mozem pouzit na obe, ci?

Van-ness

Ale tak kedysi sa neriesilo, co sa proste pouzije, zvycajne sa siahlo po tom, co si mal aktualne doma. Neviem, ci to bolo uplne najstastnejsie riesenie, len si pamatam, ze to takto bolo zauzivane aj u nas. :D