Prvá pomoc pre spálenú pokožku

Jarunka12

Zdencha598, a ty ho pouzivas vyslovene len na popaleniny? Nedrazdi ti to pokozku este viac alebo ako to vlastne funguje? Inak tiez som skor za nieco, co nema gelovu konzistenciu, nakolko vsetky take tie mazlave veci sa mi doslova hnusia :D

zdencha598

ono tym, ze je to sprej, tak mi vyhovuje uplne najviac, celkovo nemusim take gelove konzistencie, to vobec nie je pre mna a toto je aj rychlejsie rozhodne:)

dudinka57

tak na popaleninu som si to veru este nedavala, vyskusam rozhodne. najradsej mam inak produkty, ktore vies pouzit na viacero sposobov a pri roznych problemoch. take veci sa podla mojho nazoru oplatia kupovat uplne najviac.

zdencha598

vyskusaj Alfasilver, ten je na popaleniny dobry. vsak ale to sa da chapat, nikto nie je dokonaly, myslim, ze obcas sa to stane v kuchyni uplne kazdemu jednemu z nas :)

lompaska

popalila som sa, co si na to davate, prosim vas? mne to uz pride, ze som totalne lava a nesikovna v kuchyni :D tento tyzden uz druhykrat a na inom mieste.

marinka548

ja si tiez myslim, ze to uz veru nie je vecou dnesnej modernej kozmetiky:) to by asi velmi rychlo prisli o svojich klientov :D ako mozes chodit potom s takou pokozkou medzi ludi? :D kopu ludi ma taku pracu, kde je to navyse viac ako nevhodne by som povedala :D

Jarunka12

Ani neviem, či sa ešte vôbec vyrábajú také prípravky, ktoré sa ani nedajú poriadne zmyť:) To by mohol byť celkom problém a asi by som ho aj reklamovala :D Také niečo by som rozhodne odmietla používať :D

Van-ness

Jasne, nastriekas ho uplne lahko a zotries ho rovnako jednoducho:) To ti na kozi nezostane, to sa nemusis bat vobec:)

kajomija

tak trochu som dufala, ze mi tu niekto odpovie, ale no nevadi :D spytam sa znovu. je ten sprej taky, ze je lahko zmyvatelny? lebo ja uz som mala doma taky, ktory potom nesiel ani za svet dole, proste to nejak prilnalo na kozi a mala som to zababrane aj tri dni, a to fakt ze nemusim :D tak tomu to by som sa chcela vyhnut, pokial sa da :D