Prvá pomoc pre spálenú pokožku

alexaja

raduskaaa mne sa osvedcil na spalenu pokozku Alfasilver. idealne je, ze chladi, to je proste zaklad :D v nasej lekarni som ho sice nevidela, ale objednala som si ho, odporucila mi ho kolegynka, tak som skusila. akoze neverila som tomu najprv, ale pekne upokoji pokozku.

sihkira

smotana ti to mozno tak ochladi a aj tak sa s nou nemozes opriet ani nic, z toho by ma islo porazit a nakoniec by som aj tak zaspinila vsetko :D

alexaja

tak kazdemu vyhovuje nieco ine. mne mamina raz odporucila dat si na popalene miesto smotanu, ale to na mna vobec nefungovalo. ja sa spalit sice nezvyknem, ale ked sa stane (raz za tri roky :D), tak to ozaj stoji za to.

majusaa

tiez mam doma lacnejsie aj drahsie pripravky, takze takisto nemam dake predsudky voci jednemu, ci druhemu. zalezi, co sa mi osvedci. ak viem, ze je to dobra vec, ktoru budem vyuzivat bezne, tak nemam problem kupit aj ked je drahsia.

dudinka57

tak u mna to je trosku ine. ja zas nemam problem si za kvalitne produkty aj priplatit. hlavne ked viem, ze dlhsie vydrzia.

zuzinecka88

Aj tak vacsina ludi pozera vo vsetkom v prvom rade na cenu. Ale nie vsetko lacne je ok a naopak. Treba mat nieco odskusane a drzat sa toho :)