Dlhodobo nezadaný

Príspevok v téme: Dlhodobo nezadaný
Ivann90

Ahojte, myslíte že môže byť niekto začarovaný alebo urieknutý v oblasti vzťahov?

Mám 31 rokov pričom som nemal dokopy poriadny vzťah a posledných dosť rokov som nemal žiadny.

Aby som opísal svoju situáciu tak mám nadštandardný príjem, vlastné bývanie, som v podstate zabezpečený do konca života. Mám kopu voľného času ktorý by som vedel venovať partnerke, starám sa o seba, športujem, mám skoro 2 metre, absolútne všetci mi hovoria ako dobre vyzerám. Mám VŠ, snažím sa napredovať vo všetkých životných aspektoch, čo sa mi aj darí, samozrejme okrem vzťahov.

Kolegovia, kamoši, rodina nechápu ako je možné že nikoho dlhodobo nemám, skúšal som aj psychológa, ten mi tiež povedal že celkom tomu nechápe, lebo nič nerobím zle a nemá mi čo povedať, len aby som sa neprestal snažiť. Už ma ani nebaví odpovedať stále na tie isté otázky prečo nikoho nemám lebo ja ani vlastne nepoznám odpoveď a je mi trápne.

Chodím raz za čas na nejaké rande, áno zažil som aj zlé ale zažil som aj také kde mi žena povedala že to bolo najlepšie rande v jej živote a o pár dní už nenapísala. Zažil som 2-3x také rande kde sme si neskutočne sadli snáď vo všetkom, názoroch na život, koníčkoch, seriáloch, ešte aj sexuálnych preferenciách a potom mi má druhý deň napísali že oni vlastne nehľadajú vzťah.

Nechápem tomu a už mi to fakt príde ako keby tam bola nejaká vyššia moc, aj keď na takéto veci neverím a nikdy by som si nemyslel že budem nad tým reálne uvažovať.

Ďakujem za všetky rady.

P.S dúfam že keď som písal o sebe, tak to neznelo ako vychvaľovanie, len som chcel opísať veci ktoré vnímam z pohľadu ženy dôležité.

Omen

Milý Ivan,
možné je všetko... : )
Ak nie a napriek tomu sa ti nedarí, potom niekde robíš chybu. Buď sa príliš snažíš, buď si vyberáš rovnaký typ žien, buď dávaš príliš veľa/málo info o sebe alebo... Tých alebo je xy.

Dám ti opačnú radu ako tvoj psychológ - nechaj to plávať. Na istý čas. Čo má prísť, to príde. Zmeň revír a skús zaloviť v inom rybníku, ak v tom tvojom nedokážeš chytiť rybku.

Nevnímam to ako vychvaľovanie, len dúfam, že toto všetko si nevybalil na tie ženy.
Taká poznámka: To, čo ty vnímaš z pohľadu ženy ako dôležité, ešte "dôležité pre ženy" byť nemusí! Musíš sa ešte veľa učiť, veľa... Aj so svojim psychológom. Nie sme všetky rovnaké, každá ľudská bytosť je iná. Niekto len materiálne založený, iný duchovne a sú ľudia, ktorí majú tieto dva atribúty v harmónii. Ak by si na prvom rade so mnou začal debatu o sexuálnych preferenciách, tak by som ťa bez mihnutia oka na mieste poslala do čerta. A práve preto, že nie sme rovnaké, tak by si mal ku každej žene pristupovať inak. Zaujímať sa a rozprávať o nej, nepodávať jej všetky info o sebe, niektorým veciam sa radšej vyhnúť, ak ju chceš dostať aj na druhé a ďalšie rande a potom sa začať pomaly otvárať...

mikuska

potom to tak vyzera, ked vyhladavaju samych macov a ku koncu su nestastne, ze sa k nim mnohi spravaju tak ako sa spravaju

Kristiankk

Dnesne zeny, vy ste tak neskutocne tupe stvorenia, este nase mamy asi boli v pohode ale toto co vy predvadzate, to je chore. Ked chlap napise ze je hanblivy alebo nieco podobne tak hned ze to je zle, ze potrebujete sebavedomych a podobne sracky, ale akonahle chalan napise sebavedomo ako tento dotycny tak uz je prave problem to ze je namachrovany. Je aj tak uplne jasne vy sliepky ze jedine co vam staci aby sa vam muz pacil , potom ten muz vam bude nadavat aj do ku... ale stale sa vratite ku nemu lebo sa Vam paci , potom druha kategoria je ze muz ma peniaze, drahe veci tak budete s nim ale budete ho podvadzat s peknym muzom. Dnesne zeny neskutocne prespekulovane sliepky.

Letavizu1

S tebov je vsetko v poriadku, ale v dnesnych (zenach) je obrovsky problem , su namyslene ,sibnute narcisticke a cakaju ze muz vsetko urobi za nich , ze budu iba vyckavat ako slepice. Najst dnes normalnu a dobru zenu je zazrak.
Potrebujes na to mikroskop aby si nieco nasiel a aspon 10 zivotov , hladanie bude dlhe medzi tokymi tupanami, ale moze sa stat zazrak a najdes tu pravu normalnu zenu.
Nech sa ti dari.

BlueberryNNN

V podstate ti vsetci hovoria, ze si uplne uzasny material. Mozno niekde tam by som zacala. Vrat sa naspat na zem.

daniela2

podľa mňa je celá táto doba taká menej sociabilná. Po rande so ženou si s ňou nezačni zrazu príliš intenzívne písať, lebo ju to naľaká, a potom napíše, že vlastne nechce vzťah. Nechaj jej trochu času, nech sa adaptuje. Po stretnutí sa poďakuj v smske za príjemné stretnutie a zaželaj pekný zvyšok dňa. Potom sa ozvi znova o 2-3 dni.

OdpadskaKrajina

No a ani ja som nemal žiadny drblý fsťach a som tu :D čím má chlap viacej rokov, tým mu je lepšie bez prihluplej picky :D
Inak ženy si vyberajú grázlikov a s nimi si urobia deti a keď ich hajzlíkovia odkopnú, tak potom im budeš dobrý aj ty... Potom ešte len začneš nenávidieť ženy. Proste ak nie je chlap zmrd tak je nudný... Ale keď sa treba postarať o nemanželského pankharta, vtedy im už budeš dobrý... Takže žiadnu s deckom si v živote neuviaž na krk, dobrá rada :)

Ldok

No, sú na tom v tomto muži aj o dosť horšie než ty. Napríklad ja som chudobný, nízky, škaredý v tvári, čo sú pravdepodobné príčiny toho, že som aj napriek veku pred 30-tkou ešte nemal vzťah, som panic, dokonca som nebol ešte ani na jedinom rande. Ženské keď idú oproti tak rovno odvratia zrak, na strednej som párkrát nechtiac od spolužiačiel začul aký som nechutný či poznámky typu "Fuj". A keď mi niekto zahlasi, že prečo ešte nemám vzťah, že už mám najvyšší čas, mám obrovskú chuť dotyčným osobám rozbiť ohradu zubov. No už začínam byť voči tomu trochu imúnny a takéto priblble reči ignorujem.