Dlhodobo nezadaný

Príspevok v téme: Dlhodobo nezadaný
Ivann90

Ahojte, myslíte že môže byť niekto začarovaný alebo urieknutý v oblasti vzťahov?

Mám 31 rokov pričom som nemal dokopy poriadny vzťah a posledných dosť rokov som nemal žiadny.

Aby som opísal svoju situáciu tak mám nadštandardný príjem, vlastné bývanie, som v podstate zabezpečený do konca života. Mám kopu voľného času ktorý by som vedel venovať partnerke, starám sa o seba, športujem, mám skoro 2 metre, absolútne všetci mi hovoria ako dobre vyzerám. Mám VŠ, snažím sa napredovať vo všetkých životných aspektoch, čo sa mi aj darí, samozrejme okrem vzťahov.

Kolegovia, kamoši, rodina nechápu ako je možné že nikoho dlhodobo nemám, skúšal som aj psychológa, ten mi tiež povedal že celkom tomu nechápe, lebo nič nerobím zle a nemá mi čo povedať, len aby som sa neprestal snažiť. Už ma ani nebaví odpovedať stále na tie isté otázky prečo nikoho nemám lebo ja ani vlastne nepoznám odpoveď a je mi trápne.

Chodím raz za čas na nejaké rande, áno zažil som aj zlé ale zažil som aj také kde mi žena povedala že to bolo najlepšie rande v jej živote a o pár dní už nenapísala. Zažil som 2-3x také rande kde sme si neskutočne sadli snáď vo všetkom, názoroch na život, koníčkoch, seriáloch, ešte aj sexuálnych preferenciách a potom mi má druhý deň napísali že oni vlastne nehľadajú vzťah.

Nechápem tomu a už mi to fakt príde ako keby tam bola nejaká vyššia moc, aj keď na takéto veci neverím a nikdy by som si nemyslel že budem nad tým reálne uvažovať.

Ďakujem za všetky rady.

P.S dúfam že keď som písal o sebe, tak to neznelo ako vychvaľovanie, len som chcel opísať veci ktoré vnímam z pohľadu ženy dôležité.

Ernest-ernie

"Zlatokopka" je pojem ktorý bol vymyslený ohrdnutými neschopnými mužmi.
Reálne zlatokopiek je tak možno 1% z tých ktoré sú tak pomenované. (to sú fakt tie extrémy že sa vydá za milionára pred smrťou atď.)

To že žena hľadá čo najschopnejší genetický materiál (čo zahŕňa aj schopnosť postarať sa o financie) je úplne prirodzené.

ovomaltine ty keď tiež dajme tomu nakupuješ tak hľadáš kvalitné produkty. Je to v prenesenom význame ale je to to isté.

Preto keď aj tá 16 ročná rozmýšla šikovne dopredu tak nech má pri sebe koho chce :D

Problém je že takéto nástky, ako Fonte píše, ešte nie sú na toľko vyspelé aby takto rozmýšľali :D

fonte

Ernest, to neviem, aky je priemer.
Nastky vidis, to hej, az pokym prestanu byt nastkami, potom nastava rovestnikov poslu do teplych krajin a zacina lov :D

ovomaltine

Ernest, a co ma byt kazda zlatokopka, nie je ich dost? Je pekne, ze chodia s rovesnikmi, ak je to tak. Ci co myslis, ze koho by mala pri sebe mat ta 16, vari nie 40.

Ernest-ernie

Fonte, 100% súhlas, presne je to všetko o tom sociálnom statuse tak ako som aj ja písal.

Ešte by ma zaujímalo, o koľko si ženy v priemere hľadajú starších partnerov.

Lebo stále keď idem niekde tak vidím "nástky" sa ťahať s rovnako mladými soplákmi... a to si hovorím že ty pri tom ako vyzeráš máš aj na viac dievča jak chodiť busom :D

OdpadskaKrajina

La na prvý pohľad môžu vyzerať láskavo alebo milo, ale vykľuť sa z nich môžu poriadne hady. Je vidieť, že si pekne naivnučká, keď veríš na lásku. Láska = trápne sentimentálne klišé. A rozvodovosť cez 60 % pekne odráža realitu.

i6ZjwV6XtnOi

či už žena alebo chlap proste musia niečo vyžarovať, ak to nevyžaruješ, nebudeš pre okolie aktraktívny. no zas nemýlme si to s tými nefúkancami

fonte

Tie zeny ta vodia za nos. Ak si myslis, ze ste si sadli a uz sa neozvali, tak nie, nesadli.
Zeny sa vedia pretvarovat a ony budu taktne sa tvarit, ze je vsetko ok a potom sa jednoducho neozvu. Je to pre nich jednoduchsie ako ja ta nechcem, lebo potom by si sa zacal vypytovat, ze preco a takto ta odpalkuju a vybavene.
Ak si dobra partia a niesi freddy krueger, tak sa len nevies predat.
Tam sa staci prezentovat sebavedomo, co mas a kam sa uberas a zarucene sa rychlo chyti nejaka.
Oni sa spravaju pudovo a hladaju stale lepsiu partiu.
K teme pridam jednu zaujimavost.
Videl som jednu studiu, zameranu na sexualitu, kde boli rozne ukazovatele.
Napr. Pocet zien majucich aspon 2 sexualnych partnerov za rok je po desatrocia cca 40 percent.
U muzov ale toto cislo kleslo len na 20 percent. Hlavne u mladych 18-24 je to hroza.
Zeny dnes maju pristup k starsim muzom a vyberaju si ich a preto ti mladi zostavaju bez partnerky a starsi maju ovela viac sexu ako mladi, resp s vyssim statusom maju ovela viac, ako ti s nizsim a ten nepomer sa zvacsuje.
Dalsim z ukazovatelov bolo, ze pokial v roku 92 len 5 percent zien inklinovalo aj k vlastnemu pohlaviu, dnes je to az 40 percent a z nich uz 25 percent aj malo skusenost. Toto bolo tiez 18-24, ale ide o to, ze mladi a ti s nizsim statusom, alebo vsebeocne bezni chlapi to maju tazsie, lebo preferencie zien sa zmenili.

Letavizu1

La
Co tak byt objektivnejsia a neprekrucat vsetko ako sa to zrovna hodi. Predovsetkym zeny by mali zmenit svoj destruktivny pristup k muzom a nielen ich ponizovat a zneuzivat. Sexualne vydieranie , nic ti to nehovori? citove vydieranie tiez nic? financne vydieranie ? ktoze to tak sikovne pouziva aby si uplatnil nadvladu nad inym clovekom. Zauzivany zakon , Zena ma vzdy pravdu, ak nie hned nasleduju sankcie , ohovaranie osocovanie atd. Tvrdis ze nie kazdy starne rovnako, ano muz drie od nevidim do nevidim len aby sa zena mala dobre , mala luxus , mohla sa skraslovat , plnit si svoje sny, a muz otrok je menej ako pes. Neopisuj tu par vynimiek co vraj ziju stastne az do smrti. Precitaj si statistiky, rozvodovost , nechcene deti , aka je sanca po 30 este otehotniet a mat zdr dieta, nejdem sa ani rozpisovat , nema to vyznam, zena uznava iba svoju pravdu , muz ju nikdy nema .

La

Letavizu1, to čo píšeš za bludy? Objektívny biologický proces strarnutia je prirodzený a nejako sa prejavuje, ale nie každý starne rovnako. Záleží aj od životného štýlu a existujú prípady, keď 30 ročná žena je na tom lepšie než 20 ročná, ktorá si rada vypije, strieda partnerov. Nielen ženy, ale aj muži starnú, takže tiež to nie je ideálne, ak sa už starší muž rozhodne pre potomstvo.

Nedá sa hádzať všetkých do jedného vreca ani čo sa týka zdravia či biologického času, ani čo sa týka správania. Nie všetky ženy sú rovnaké, nie všetci muži sú rovnakí. Čo sa týka zoznamovania, tak áno je to ťažké.

OdpadskaKrajina, a čo keby sa stretli dvaja úprimní a láskaví ľudia? Veď nemôžeš tvrdiť, že takí ľudia neexistujú. Minimálne 5 % ich existuje ako štandardná odchýlka. S tvojím postojom by ľudstvo malo asi chcieť vyhynúť. Ži si v svojej antivzťahovej agende sám, snáď sa budeš cítiť dobre a budeš mať čo robiť. Zaoberať sa len svojím egoizmom iste zaberie dosť času.

Namiesto toho, aby ste tu kreatívne diskutovali o tom ako riešiť problém osamelosti, niektorí tu rozpútavate nepriateľstvo, negativizmus, podkopávate morálku a vytvárate obraz bezvýchodiskovosti. Treba zmeniť prístup, lebo tento je deštruktívny a nič sa ním nedosiahne.