27 a stále sama

Príspevok v téme: 27 a stále sama
Alina6061

Je to normálne? V 27 a byť celý život bez vztahu?ja viem že vzťahy sú dnes vselijake ale nemať žiadnu skusenost? Niesom škareda(aspoň podľa slov ludi) mám zaluby,prácu do spoločnosti chodím a nielen pracovnej..mam vstupit do klastora? Veď ak to neprislo doteraz tak s najväčšou pravdepodobnosťou nepride.. chcela som aj dieťa peniaze nato mam ale tak nato potrebujem muza... A to nemám ani vysoke naroky na mužov ani nic.. nebavi ma čakať a už mi aj rodina a znami vravia že už som to prepasla,že kde som bola doteraz..ani neviem prečo to pisem možno len chcem vedieť či je natom niekto podobne.. najmä zo žien

ivcaP

27 a 28 rocne dve od seba nezavisle osoby vytvorili podobnu temu :D uf, je nejaka tazka doba, co sa zoznamovania tyka alebo? treba vybehnut aj do ulic trosku :)

petreekklee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

blanika15

no to by bol celkom gol podla mna, keby sa im to takto zadarilo :D ale samozrejme, prajem to kazdemu, clovek nevie, kde spozna svoju pravu lasku, vsak? :D

marinka548

tebe sa to mozno zda byt vela, ale ver, z kopec ludi naslo svoju polovicku v obdobnom alebo dokonca aj v neskorsom veku, takze klud a isto najdes svoju lasku

Josipe

Romi našla ale teraz sa mi zas nepáči ze nemám až tak čas na svoje koníčky. Musím si to nejak preorganizovať. Pre mňa je sebarealizácia veľmi dôležitá, dokonca ešte dôležitejšia ako vzťah.

simikplan

nic si preboha neprepasla, mas len 27, takze mas este dostatok casu si niekoho najst..niektorym ludom to proste nejde len tak, ale to neznamena, ze budu cely zivot sami