Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Miko90

Pozor, my sa ale nebavíme o vzťahoch ale o tom ako dnešné ženy ktoré majú nároky vyššie ako Mount Everest vôbec zaujať a dostať sa do toho vzťahu.
A tam je potrebné sebavedomie.
Sebavedomie učíte nieje žiadny subjektívny pohľad na seba. Je to práveže vyžarovanie voči druhým ľuďom.
Treba si prečítať nejaké články alebo knihy najprv a potom mudrovať.

Liam

slobodnemaciatko môžem súhlasiť :)
Sebavedomie je nejaký nový trend na internete. Vo svojom okolí som si vôbec nevšimol, že by o tom niekto hovoril. Áno, vzťah je o tom, aby si rozumeli. Tá výška hrá tiež úlohu trošku, lebo čím sú menej rozdielni, tým si vedia pozerať do očí a celkovo sa lepšie baviť.

slobodnemaciatko

Paneboze velebnosti...
vztah nie je o tom, ci je niekto pekny, alebo nie, ci ma na lepsieho, alebo horsieho, ci sa k sebe vyzorovo hodia. Nik nema pravo niekoho vztah posudzovat. Vztah je o tom, ze si spolu rozumeju a je im spolu dobre.
Nikdy som neriesila krasu a ani vysku muzov.
Nizki, ci vysoki, vyzorovo bezni aj povedzme vyzor model.
Vsetci vsak mali jedno spolocne-boli to v pohode muzi, smejovia, ktori neriesili blbosti. Lebo ja si zivot chcem uzivat.
Nie, nie je to o sebavedomi, je to o dusevnej vyspelosti a vyrovnanosti.

Liam

Ešte by som sa chcel vyjadriť k sebavedomiu, čo je teda subjektívny pohľad na seba. Je potrebné mať viac pokory a nie sa ukazovať ako najlepší chlap na svete. Aj pokorní ľudia sa dostanú na popredné miesta. A navyše je to, ako som už spomínal, subjektívny pohľad na seba. Myslím, že inteligentnejší ľudia rozmýšľajú viac objektívne.

majdy

Ja som toho názoru, že žiadny človek nie je vyslovene škaredý. Podstatná vec je tá, či sa o seba staráte, alebo nie.

Varus

Ja som bol vo obchodnom centre, kde som videl jeden mladý párik. Obaja mohli mať vtedy tak 20-23 rokov. Bolo to tak dva roky dozadu. Nakupovali v rovnakom obchode ako ja.

Chalan vyzeral nasledovne. Chudý, mohol mať tak 60Kg, 180cm, krivý dlhý nos, mastné vlasy s ofinou cez oči, akné. Jeho frajerka vyzerala rovnako, taktiež mala krivý dlhší nos, chudá a boli spolu, išli si za ručičky.

Lenže niekedy je problém v tom, že aj keď je napríklad muž nepekný, tak jemu sa aj tak páčia dievčatá, ženy, ktoré majú peknú postavu, peknú tváričku, ale tie seberovné si ani nevšimne.

Niekedy sa človek jednoducho musí prispôsobiť, že keď už nemám na krásne dievča, tak si budem hľadať medzi seberovnými a tam by dotyčný možno uspel.

Je veľa žien aj dievčat, ktoré taktiež nemali ešte vzťah lebo to nie sú typy, za ktorými sa otočí každý druhý chlap. Aj ony hľadajú niekoho na vzťah, takže treba osloviť aj ich, keď už je možnosť.

Niekedy ale človek vidí aj páry, kde si povie, že tá žena alebo chlap má na lepšieho / lepšiu. Tam by som skôr povedal, že tam zahralo vysoké sebavedomie, pretože s vysokým sebavedomím si v živote človek dokáže "poradiť".

Patrikq

Ine nezmysly :D poznam spoluhracov co vypadaju tak, ze aj keby nepovedali ani slovo tak zeny im naskacu do postele.

Vysoky , svalnaty chlap , pekny do tvare by nemusel povedat ani slovo a ma zien kolko chce. Nejaky 165 cm , co mu priroda krasy moc nenadelila tak by mohol mat hociake sebavedome reci , 99% zien by si vybrala toho prveho.

Vsak aj na tych zoznamkach uvidi zena fotku , ju nezaujima ziadne sebavedomie.

fonte

Miko 90, presne tak.
So zenami je to vzdy o tom, co ponukas.
Musis ukazat, ze si samec, ci ide o milenecky, alebo neskor aj partnersky zivot.
Samozrejme cim vyssie v tom rebricku, tym lepsie, ale to je pochopitelne.
Treba mat guraz, uplakancov baby nechcu.
Tiez si to trafil, ze to zeny nepoznaju aj roky, aj cely zivot.
A polovica sa rozvedie. A to z tej druhej kolki by sa este chceli :D Len sa trpia.
Zas ale na tej zoznamke ta fotka je cele know how na ten prvy pohlad a ked neodpise, tak ma inych zaujemcov, to sa da pochopit.

Miko90

To ste dobre na omyle že sebavedomie nieje dôležité. Sebavedomie, komunikácia a spoločenský status sú na prvom mieste. To ide jedno s druhým ruka v ruke.
Ženy majú rady sebavedomých chlapov...
Ja by som povedal, že všetci chlapi čo tu vyplakávajú že ich ženy nechcú, tak majú problém hlavne so sebavedomím.
Poznám x chlapov čo nevyzerajú bohvieako ale vedia ženu vždy obkecať, namotať (oklamať) a zbaliť. Lebo sú sebavedomí.
Sebavedomie sa buduje komunikáciou s ľuďmi. Komunikácia je základ v balení žien.
Keď je chlap sebavedomý tak je sebaistý.
To je proste fakt.
Väčšinou sebavedomí chlapi majú aj peniaze, alebo to hrajú. To je pre ženu už úplný top.
Dneska treba vedieť hlavne pri balení žien odrbávať, vymýšľať si, fejkovať a toto presne vedia sebavedomí chlapi. Tak dobre, že to tie ženy vôbec neprekuknú, niekedy ani za roky...
Môžeš byť model z časopisu ale keď ani neotvoríš hubu alebo ti bude pri balení žien preskakovať hlas tak nezbalíš ani desiatu do školy...

Liam

Na kráse záleží, ale videl som aj nie až tak pekných zadaných chlapov (takým by sa ani fórum zdravie nezaplo) a Ty si určite krajší.