Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Liam

Možno Ťa niekto bude chcieť, keď budeš dobré spoločenské postavenie. Keď objavíš svoje talenty, možno sa Ti bude dobre dariť v práci a dostaneš sa aj na vyššie miesta.

Miko90

A čo taky Sajfa napríklad?
On ako vyzerá do tváre a má partnerku.
Nejak vám to nezapadá do toho nezmyselného konceptu...

Patrikq

Ja si tazko najdem :D tuto temu som chcel zalozit aby to muzi mozno aj zeny nebrali tak vazne ked o nich nie je zaujem.

Liam

Patrikq nebuď smutný veď škaredých chlapov je minimum a je veľmi malá pravdepodobnosť, že by patril medzi nich. Ak nie si tlstý, tak by to nemalo byť problém sa zoznámiť. Ak máš 1 kg navyše, to sa dá v pohode schudnúť. A ešte niečo: aj niektorí tlstí ľudia sú vo vzťahu, takže ty ako pekný štíhly chalan so snami a ambíciami máš väčší potenciál.

Patrikq

Ale tak maju muzi s biednym vzhladom najst niekoho v starsom veku, ked su uz zeny vyburene a napr ti pekni muzi sa nechovali tak ako chceli ku nim , podvadzali ich ( toto plati aj opacne aby sa zeny nehnevali) potom uz je aj tam s nepeknym vzhladom pritazlivy lebo je mily , verny atd

Liam

Hej no. Majú to ťažšie. Sú web stránky kde sa dá nahrať fotka a napíše to aký som pekný ale radšej to skúšať nebudem aby mi nevyšla mínusová hodnota čo potom :)

janofero

Myslel som výkyvov a myslel som to štatisticky. Samozrejme aj tí škaredí môžu mať vzťah, ale majú to ťažšie.

Liam

janofero čo znamená "veľa výkov"?
Áno, vzhľad je dôležitý. Sú aj páry, kde sú chlapi tlstí a bez vysokej školy a tak. Sebavedomie do života fakt netreba, veď keď je nejaký chlap pekný, získa si čajočku a určite každému sa podarí zoznámiť, keďže každej sa páči niekto iný (ak mal niekto z vás bývalého/bývalú určite každá vyzerala inak). A keď je niekto vo vzťahu, čo sa dá dokázať, ako som už spomínal, bez sebavedomia, tak je proste šťastný, ako to býva, ako neviem povedať, či sebavedomý, ale šťastný že niekoho má. Veď to poznáte niektorí.
P.S. každému prajem pekný vzťah ♥

janofero

Je vôbec omylom tejto spoločnosti, že si dokázala nejakým spôsobom myslieť, že muži sú tí viac odkázaní na charakter, a že ženám nejde ako tak o vzhľad. Toto myslenie je príliš úzke a nesprávne.
Jasne, že aj ženám ide o vzhľad, a v istom zmysle je treba povedať, že aj viac ako mužom ak ide napr. o výšku, a pod.. Zamerať sa len na jedno, že ženy potrebujú vedľa seba nejaký charakter a pod. je totálna kravina na ktorú nutne doplatí ten čo tomu verí.
Čo sa týka peňazí a sebavedomia, tak verte, že ak má muž dobrý vzhľad, tak mu žena dokáže prepáčiť aj veľa výkov z pohľadu sebavedomia a peňazí. Dokonca mu preto bude nachádzať výhovorky preto čo nemá a prečo je to tak, ale to je všeobecne pre vzhľad, že peknému ideme ospravedlňovať aj vraždu v priamom prenose. To je čistá psychológia nič viac, nič menej.
Iba toľko