Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

blueberryNN

Stava sa, ze niektore tie baby su vo vztahu so zivotnou laskou uz od nejakej 20-tky, aby si okolo 30-tky uvedomili, ze ziju s niekym, kto si ich nevazi, kto ich mozno podvadza, kto im mozno po 7 rokoch vztahu povie, ze naco svadba zatial a podobne. Vsimla som si totiz, ze take tie vztahy, ktore trvaju od mlada a dlhe roky, nedopadnu vzdy dobre. Zvycajne aj preto, ze to dvaja nemaju velmi s cim porovnavat, tak ani nevedia, ze ich vztah za vela nestoji. A byva to zvycajne ta zena okolo 30-tky, ktorej to dopne a rozhodne sa nezahodit svoj zivot s niekym, kto za to nestoji. A az ten dalsi vztah je ten osudovy.

Kiko22

Bohužial celé internetové zoznamky sú založené na vzhlade, ani ty by si určite nenapísal škaredej babe. Jasné, že krása je dosť subjektívna, ale chápeš čo tým myslím :D Ja som tiež neni žiadny model z časopisu, ale mám celmi peknú priatelku a aj kopu žien, hovorí, že pre ne sú dôležitzejšie veci ako humor, ambicie a podobné veci, ktoré bohužial na zoznamke tažko zvyditelníš. Toť môj názor, radšej sa zozanmáť v reálnom živote, ako v tom internetovom

Liam

Ak máš zadané kamarátky, možno by Ťa chceli, ale sú už proste zadané. Možno sa nejakej budeš páčiť a keby sa náhodou rozišla so svojim priateľom (nie kvôli tomu, že by si niekoho preberal, ale proste si s ním už nerozumela aj bez Tvojho vplyvu), možno by chcela potom Teba.

Libertz

Ehm: co sa tyka vyzoru ja som to zvykol robievat ze som sa nejak dost zamyslal ale uz to nerobim. Tiez som s tym pomerne stotozneny neriesim to. Ja nastastie niesom nizke postavy, ani malej... ale v dnesnej dobe to kolkokrat nestaci, ked nemas aspon nad 180. Ja mam 26. Inak co sa tyka tych holek najdu sa aj v pohodicke take v neskorsom veku nezadane, no stale je to minorita dost. Poznam celkom viacero pripadov co si takto chalani nasli az po 25ke a prave ti zato najviac stoja. Ked chces ozvi sa mi klidne na 19seals94@gmail.com rad by som popisal viacej...

Liam

Netreba riešiť sebavedomie. Sebavedomie je subjektívny pohľad ľudí na seba, ktorí ani nemuseli nič dokázať. Je to skôr domnienka o sebe. Vo vzťahu sú iné priority. Napríklad by som riešil dôstojnosť. Tá je oveľa dôležitejšia.

ovomaltine

ehm, ti najnormalnejsi su praveze dlho single, cestuju, raz su tam, raz tu, nechcu sa hned usadit s prvym, koho stretnu.

ehm

Libertz, ja osobne sa osobne nejak nad svojim výzorom nezamýšľam, ale z reakcii žien je jasné, že som výzorovo podpriemerný. Nemám atraktívnu tvár a som nízkej postavy. Mne to nevadí, ženám áno. Dokonca tak, že to preváži moje pozitívne vlastnosti. A rokov mám 31, už som celkom starý cap :D
Slobodné mačiatko, ja sa v ľútostí neutápam, môj život je dobrý, mám priateľov, rodinu, psa, veľa záľub a prácu, v ktorej som spokojný. To neznamená, že s prípadnou priateľkou by nemohol byť ešte lepší. Je to taký môj posledný chýbajúci kus do skladačky. A nie je to tak, že každý normálny si niekoho nájde. Poznám viac v pohode mužov, ktorí si nikoho nenašli. Ale to ty nepochopíš, tebe stačí len to, že existuješ a máš záujemcov, ale niektorí chlapi sa môžu snažiť ako sa dá a aj tak ich odmietne 100 žien zo 100. Vy ženy to máte vo svojich rukách, my muži nie.
Miko90: "Všetky tie normálne, v pohode ženy sú dlhodobo zadané už od mlada, ako to bolo povedané, s nejakým spolužiakom, susedom z dediny, a sú spokojné, budujú si rodinu." S tým súhlasím, tie najnormálnejšie majú väčšinou už v 20-ke svoju životnú lásku, s ktorou zostávajú. Chalan, ktorý v tom veku premešká šancu, to má potom už veľmi ťažké, ak nie je krásavec

mozebyt

Ja si myslím,že problém môže byť aj v tom,keď chodíš dlhodobo pracovať do zahraničia. So ženou zo SR by si tak trávil minimum času a nie každá také niečo vydrží nech zarábaš neviem koľko. V zahraničí si si nehľadal niekoho (za predpokladu,že si tam trávil veľa času teda)?

Coriolanus

Najviac sa mi "páči" moralizovanie a mudrovanie Slobodného mačiatka. Treba tu aj spomenúť asi najväčší kameň úrazu v prípade žien a to je ich slabosť pre "zlých" chlapcov. Vždy hovoríte, ako by ste chceli citlivých a dobrých mužov, ktorí vám prejavia lásku, budú vám dávať pozornosť a pod., ale nakoniec aj tak skončíte s nejakým plebejcom, ktorý si kúpil ojazdené BMV, za svoje ťažko zarobené peniaze pri plebejskej robote v Nemecku, z ktorých mu samozrejme neostane nič, lebo všetky peniaze oplieska na údržbu toho ojazdeného bavoráku, ktorým si kompenzuje svoj malý úd. A samozrejme pre svoje komplex sa bude chovať k svojej priateľke ako totalný imbecil. Takže nakoniec vám ženám ostanú oči pre plač a budete hovoriť svojím kamarátom, že "keby si našli priateľov ako sú oni"... Ach.
Samozrejme, že ja som pred niekoľkými rokmi vytriezvel z dobrého chlapca a musím to aspoň nejako hrať na toho zlého, ale je mi zle z toho, že nemôžem byť samým sebom a to všetko len kvôli vašim slepačím mozočkom...