Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Miko90

Patrikq mať peniaze je subjektívny pojem.
Napríklad, pre niekoho mať peniaze znamena že má auto za 5 tisíc eur, pre iného 50 tisíc a pre ďalšieho 200 tisíc.
Tak isto je rozdiel mať peniaze v Bratislave a niekde na východe.
A chodiť muklovať niekde do zahraničia robiť ťažkú robotu, to moc ako "mám peniaze" nepripadá pre ženy, skôr naopak :)

slobodnemaciatko

Ake sebavedomie prosim ta??
So sebavedomim, arogantnym chlapom sa ani nebavim.
Vy ste sami, lebo to mate v hlave uplne domotane kadejakymi socialnymi grcmi, studiami, insta-fejkbukovymi slapchami, zarucenymi radami, porovnavanim sa s inymi.
Aka mu odpisala? Taka ista, co si honkala svoje ego a dokazovala aka je uzasna?
Pokial by si bol vnutorne normalny najdes si, alebo ona teba, v pohode babu a zijes v pohode zivot a neriesis, ci si ty, ci ona, pekny.
Zi svoj zivot a zi ho v realite, nie mimo nej, zbytocne ti to v hlave robi gulas.
A o Ronaldovi sa uz dlho suska, ze kope za iny team ;-)

Libertz

Miko90: celkom dobry post, ono sa tak hovori ze po 30ke sa to zacina otacat cele postupne, s tym ako si zeny mozu stale menej vyberat. A ano vela hentakych solidnych ako pises byva zadanych. Ale daju sa najst aj co niesu. Napriklad ja som uz par takych spoznal, avsak vacsinou byvaju velmi daleko odomna. Take co su rozumne, niesu povrchne, su tam aj spolocne zaujmy, hodnoty atd. Ja som uz spoznal dost zien, aj ked 3/4 z nich bolo prostrednictvom internetu (no majorita nebola zo zoznamky vyslovene), boli vselijake skusenosti. Kolkokrat sa napriklad aj stalo ze na badoo alebo tinderi sa v pohode bavime aj ze suhlasi sa stretnut. Pisanie trva par dni a potom zrazu z nicoho nic ghostnutie. Preco? nasla nekoho krajsieho predpokladam. Ale tak radsej ako ghostnutie po stretnuti. Zeny hlavne tieto mlade jedno hovoria, druhe robia. Na falosne som narazal aj.. Minorita je taka rozumna ze co hovoria to aj robia. Ale spoznal som uz aj take no. Avsak uz dva mesiace som v kontakte s holkou co je taka priama, dost si rozumieme, mame rovnake zivotne hodnoty, je pre mna velmi specificka.. rozumna mi pride. A je proti tomu dnesnemu trendu ze bud hned vztah alebo navzdy friendzone, rovnako ako ja. Tak sme si narovinu povedali a zhodli sa ze najskor budeme kamarati a uvidime co bude. Tiez nemala vztah rovnako ako ja. O tom sme tiez dopodrobna pisali. Vlastne este spomenem ze ona mi napisala ako prva, ale ze to vobec nezvykne robit. Mnoho dnesnych mladych holek este je takych ze ked sa chalan prizna ze vztah nemal automaticky strati zaujem.. to je vrcholne trapne a detinske. Este ked sa vratim k tym fotkam co si spominal, tak ja som scestovany chalan, mam fotky z velmi roznych miest, mam vela skusenosti atd. Spoznal som ludi z celeho sveta (takto pred rokom som tak trochu dateoval s americankou ked som bol na stazi vo Washingtone)... a poviem ti ze to nerobi ziadny rozdiel ako ked som tam mal len jednu neutralnu fotku v obleku. Dokonca ani u tych co som videl ze tiez cestuju a maju taky typ fotiek. Cisty ignore jedine.

Patrikq

Miko neni to ani o peniazoch , napr tych mam dost , chodim do zahranicia robit tazku robotu a som tak skoro stale , takze co sa tyka penazi nebol by problem.

Miko90

Veľmi dobré príspevky od ehm a Libertz.
Ono to nie je ani tak o výzore ako o peniazoch. Ale sú to spojené nádoby. Keď bude pekný chalan mať fotky kde bude v pozadí detská izba s 30 ročným nábytkom tak verte že žiadna mu neodpíše. A keď bude mať priemerný chalan fotky kde vidno že sa mu darí tak mu budú ako tak odpisovať.
Vždy je to o tej fotke ako celok, čo z nej vyžaruje. Plus peniaze, drahé oblečenie, tip top účes spravia aj z priemerného chalana modela.
Okrem toho tieto zoznamovacie aplikácie slúžia iba na boostovanie ega žien. Na Instagrame sa dajú nájsť skupiny kde ženy postujú screenshoty z týchto aplikácií a odbavujú sa na chlapoch čo im tam píšu. Taká je doba. V Amerike majú na to aj názov - Simpovia. To sú muži, dobráci ktorí by sa pre ženu síce aj rozdali ale ženy si z nich robia len srandu a ponižujú ich pretože dnes žiadna žena takého dobráka nechce. Iba bad boya.
Všetky tie normálne, v pohode ženy sú dlhodobo zadané už od mlada, ako to bolo povedané, s nejakým spolužiakom, susedom z dediny, a sú spokojné, budujú si rodinu.
Preto sú mraky chlapov 30-40 ročných nezadaných ktorým sa nepodarilo a keďže nemajú vlastné bývanie, nemajú peniaze na rozhadzovanie tak sú vlastne u žien už bez šance.
A ako čerešnička na torte - dnes nejaký Slovák ani nie je v kurze, dnes idú Španieli, Taliani, Arménci, Turci atď. Všetko je zaujímavejšie ako Slovák. Ženy láka dobrodružstvo.
Pár rokov dozadu ešte ženy zapierali že to tak nie je a oni nie sú také, ale už som spoznal x žien a aj na internete sa dajú nájsť články, blogy, komentáre, kde samé ženy priznavajú že áno je to presne tak.
Takéto ženy zo zoznamiek dostanú rozum až niekde po 35-tke keď zistia že premárnili život hľadaním svojho princa na luxusnom aute, riaditeľa nadnárodnej španielskej firmy a už sú k ničomu. A kocúr v prázdnom prenajatom byte už depky nezaženie.

Patrikq

Slobodne maciatko : Ake moje presvedcenie ? Tak normalne ako si mam vysvetlit ze sme s kamosom dali identicku fotku a identicku spravu , jemu odpisala skoro kazda mne ziadna. To vy zeny viete z tej fotky zistit sebavedomie?

Libertz

hento spominas trochu extrem pripady. Samozrejme dneska ked si krasavecek nepotrebujes sebavedomie, hanblivy chalan krasavecek je cute ta hanblivost, ked je skaredy tak hanblivost je creepy. Vim ze bol chalan mal velice nizke sebavedomie, melancholik, ziadne masculine vlastnosti ale vdaka velmi dobremu vyzoru mal prvu holku uz v 20ke a teraz ma dalsiu. A holka sebavedomie nepotrebuje.. tam je to uplne ine. Tam som videl X pripadov kedy mali uplne nizke sebavedomie, uplne asocialne a mali vztahy.

Patrikq

Vsak to je uplna blbost :D to akoze Cristiano Ronaldo kebyze nema ziadne sebavedomie tak ho nechce ziadna zena ? Alebo keby nejaka Andrea Veresova nemala sebavedomie tak ju nechce ziadny chlap?

Libertz

ehm: a ty sa povazujes za skaredeho? Sebavedomie spravi dost, ale castokrat ani to vobec nepomoze. Tiez zalezi ci si intro alebo extrovert aj to spravi dost. Ale ten vyzor spravi naozaj vela. Tiez som pozeral prieskum, ze pokial chalan podla zien neni aspon nadpriemer ze ju vyzorovo fakt pritahuje, tak ju nezaujimaju jeho vlastnosti alebo aky je. Kolko mas vlastne ty rokov? Ked chces mozme o tom popisat viacej, daj mail alebo dam ja.