Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Carie

Schvalne, ako vyzerali zeny ktorym si pisal, sede mysky to urcite neboli. Vy chlapi ste moc narocni na vzhlad, krasok zas neni tak vela a pise im kazdy sereda tak sa nediv ze si tiez vyberaju.

Patrikq

Nemam nadvahu , som sportovec tak postavou to asi nebude , ale asi fakt musim si dat spravit plastiku tvare. Je to vlastne moja vina.

marculienka55

podla mna to nie je pravidlo, ale zas tak vies, treba sa o seba starat. a to nie je problem zmenit, ze by si na sebe zapracoval, ci?

Lucia999Lucia

Patrik, nic si z toho nerob. Muzi na zoznamkach robia to iste. Beznej zene nepisu (max. zartiky, ponuky na sex atd)... zato take instagramove krasky, vyfotene s vystrihom po pupok v kupelke o zrkadlo s iphonom v ruke su in... ked ti dam mail, posles mi tie fotky? celkom ma to zaujima.