Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Patrikq

Nemam nadvahu , som sportovec tak postavou to asi nebude , ale asi fakt musim si dat spravit plastiku tvare. Je to vlastne moja vina.

marculienka55

podla mna to nie je pravidlo, ale zas tak vies, treba sa o seba starat. a to nie je problem zmenit, ze by si na sebe zapracoval, ci?

Lucia999Lucia

Patrik, nic si z toho nerob. Muzi na zoznamkach robia to iste. Beznej zene nepisu (max. zartiky, ponuky na sex atd)... zato take instagramove krasky, vyfotene s vystrihom po pupok v kupelke o zrkadlo s iphonom v ruke su in... ked ti dam mail, posles mi tie fotky? celkom ma to zaujima.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.