Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Liam

Ondo1994 podľa tiež vyzeráš v pohode, ak nevážiš 100+ kg. Aj keď máš môžno peknú tvár, sexappeal sa vzťahuje na celú postavu a tiež je dôležité WHR. Je to trošku taký inštinkt. Ak máš kamarátky, možno nie si u nich definitívne vo friendzone a možno z toho niečo aj bude.

Simona393

Lenže ono to môže byť aj tak, že po tebe idú mraky žien, ale ty ich neregistruješ ani nevieš, že existujú, lebo si si mohol dať laťku veľmi vysoko. A také baby priemerné a hanblivé tiež okato nedávajú najavo náklonnosť. Neviem, aký máte vkus tam všetci ale stopro už nejaká baba bola do teba zamilovaná, len ty si ju ani neregistroval Najlepšie je sa sebaohodnotiť na čo mám a v takých vodách loviť
Je neverbálna komunikácia a to sleduj
Čítať medzi riadkami ako sa hovorí.
Však postav ženu pred priamu vec, že chceš ísť na kávu, alebo povie nie, alebo áno, tam nemáš čo stratiť

Ondo1994

Tak ja som tiež natom rovnako ako autor príspevku. Mal som spolužiaka na strednej... po ňom išla skoro každá baba. Mohol mať uplne každú, keby ukazal prstom mal by ju a nemyslím si, že to bolo kvôli povahe ale kvôli tomu sexepílu. Nechápal som prečo nepozerajú aj po mne veď ani ja nevyzerám zle, síce vyzeraám o dosť mladšie ale to aj on. Ale uznal som chybu vo mne, pretože som bol moc hanblivý a baby to vycítili. A ešte aj dnes sa niektoré kamošky vypytujú ako sa má, čo robí, má frajerku.. idú sa sneho posrať a mňa majú za nič. Pochopil som, že spomínaný sexepíl je podstatný u dievčat lenže je zradný. A ako sa spieva v jednej pesničke od Mekyho: ,,
Láska je strašne bohatá, láska, tá všetko sľúbi,
no ten čo ľúbil, sklamal sa a ten, čo sklamal, ľúbi.

Liam

Ondo1994 určite treba mať slušného chlapca, a nie beťárov, čo robia bordel. To, že sa niekto nechá prefackať, podľa mňa za to môže sexappeal, ktorý tu už bol mimochodom spomínaný. Príťažlivosť je hlavne na základe výzoru a hlasu a takýchto vecí, ktoré môžu mať aj dobrí ľudia, ale aj takí, ktorým príde NAKA zaklopať na dvere. Na niektorých pôsobí sexappeal tak intenzívne, že sa nechajú prefackať a pod., lebo sexappeal proste neustúpi.
Že nemáš v 26 čajočku, to až tak nevadí, ešte si nájdeš :) Napríklad pán premiér sa spoznal so svojou manželkou na vysokej škole na internáte, keď hrali spolu karty. Podľa mňa pekné zoznámenie. Aj Tebe také prajem :)

Ondo1994

Nie si v tom sám tomu ver. ja mám tiež 26 a nič, inak možeme pokecať...

No a čo sa týka sebavedomia je dobré mať zdravé sebavedomie a mať sám seba rád, lebo ak nie tak to je zle. ale v tvojom prípade sa mi to nezdá.

a súhlasím s niektorými tvrdeniami, že dnes idú do popredia bad boys, dobrodrúžstvo, možno nejaké experimenty, možno drogy niečo čo je zakazané.. Osobne poznám baby, ktoré sa dobrovoľne nechajú prefackať dokonca aj zbiť partnerom. Kto normálny by to trpel. Ale jej odpoved bola že no nevadí, ,,a kto by ho iný ľubil ked nie ja." a to povedala 22 ročná žena. Rozum sa zastavuje nad tým.
A o normálneho slušného muža nemá záujem. Dnešný svet je zaujímavý, pretože baby si myslia že keď je muž slušný, nepije, nefajči, chodí do práce, že je sním total nuda... a čital som jeden článok ako slovenka písala o tom, že sa vydala za španiela, pretože so slovákmi je nuda a slovenskí muži sú trápne mamičkovské pupky ktorý nič nedosiahnu a nakoniec sa sním rozviedla. Ja si myslím, že niekedy potrebujú ženy padnúť doslova na hubu aby zistili, že čo je pre nich dobré. Lebo od tej dobroty nevedia čo chcú. A súhlasím s tvrdením, že my slobodní sa musíme tešiť z vlastných vecí ako hobby, práca atď.

Liam

pepe542 ako som už písal, snažím sa dávať rady a keď tvrdíš, že nedávaš rady. načo sa potom sťažuješ na moju komunikáciu? Spomínaš aj Dunningov-Krugerov efekt, no trošku zbytočne, keďže si čítam všetky komentáre a nemusím so všetkým súhlasiť. Napríklad so sebadôverou. Načo máš tú sebadôveru, keď aj tak veríš len vo svoje schopnosti a nie si ochotný nikomu dať rady. No napísal si "Ak si pozrieš všetky moje príspevky, zistíš, že som nikomu nedával rady." a myslím si, že by si mal byť rád, že som si to nevšimol a nie to ešte dávať do pozornosti. Ako hovoríš "Tvoje príspevky som nečítal, len spočítal...", tak podľa netreba sa v každom príspevku vyjadrovať o mojich 13 príspevkoch a radšej ich čítať, ako iba počítať.
Že tí dvaja sú chorí, neviem, či je to správne takto hodnotiť. Ani rady jej nedáš. A ešte tá gramatika "Ste obidvaja chorý ľudia" alebo "tý dvaja sú chorí". Píšeš "múdrosť /nie inteligencia/ sú zhutnené skúsenosti...Ty ich nemáš" a pritom nerobím takéto gramatické chyby. Ukazuješ sa ako niekto skúsený a potom to pokazíš svojou gramatikou. Alebo si tak veríš, že si myslíš, že všetko, čo napíšeš, je gramaticky správne. A potom sa sťažuješ na moju komunikáciu, aj keď píšem spisovne. Že ich treba zavrieť do jedného bytu, to ako je proti ľudskej dôstojnosti. Kde sa to tak na Slovensku robí? A aký to má súvis s bývalou Juhosláviou? Vidím, že máš potrebu nejak príliš komentovať chovanie ľudí.

pepe542

Takto by sme ďaleko nedošli Liam...múdrosť /nie inteligencia/ sú zhutnené skúsenosti...Ty ich nemáš a preto taká komunikácia. Povedzme, že si len málo múdry ...inak ..Hlúpi ľudia sa budú neustále hádať neustupujúc zo svojej pozície a nezáleží im na pádnosti argumentov iných. Toto preceňovanie sa nazýva Dunningov-Krugerov efekt. Tvoje príspevky som nečítal, len spočítal...Ale keď ich bolo toľko, musel si mať potrebu to znovu a znovu komentovať. Prajem pekné a pokojné sviatky...aby si nadobudol skúsenosti na chybách iných a nie na svojich. Aby si robil v živote čo najlepšie rozhodnutia. A ak som napísal, že tý dvaja sú chorí, myslel som to vážne a aj to, že im nemôže psychológ pomôcť. Nevie im dodatočne dodať do osobností to, čo sa im nedostalo v čase vývoja. Preto ich chovanie nemôže zmeniť. Okrem toho každý národ má svoje špecifické vlastnosti. Do Bosny a na Balkán celkove, chodím od roku asi 1968...každoročne. Naposledy som bol pred covidom 2019. Ak by som bral chovanie obyvateľov jednotlivých štátov bývalej Juhoslávie, povedzme podľa zaostalosti a tým aj chovanie obyvateľov, bola by Bosna na prvom mieste, Čierna hora na druhom, Macedónsko na treťom, potom Srbsko, Chorvátsko a Slovinsko. Preto pre chlapca by bola vhodná práve žena Z Bosny. Ktorá dokáže znášať takéto chovanie. Nehovoriac, že on má minimálne poruchu osobnosti. Ona sa podľa toho čo napísala nechová tiež kontrolovane. Týranie a facky, nenechajú na seba dlho čakať. Len ich treba zavrieť do jedného bytu. Tak sa maj...totiž: Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi. Aristoteles.

Libertz

sandy999: tak pokial je nekdo vyslovene obezny, tak ano tam je to take rovnomerne pomerne, to byva vyrovnane aj u chalanov aj u holek. Ze to moze odradit. Ale vidis tebe stacilo schudnut a zmenilo sa to. Lenze si zober ze kolko chalanov ma problem aj ked vyzeraju normalne ze niesu tucni... u holek ja toto nevidim. Ked chces mozme o tom trochu pokecat. mozes napisat na 19seals94@gmail.com

sandy999

Bolo by fer napisat ze aj muzi maju dnes obrovske naroky na zeny. Pokial baba nema peknu tvaricku aj postavu a dobru karieru je bez sance. A nevyberaju si len bohaci ako tu kazdy tvrdi ale aj obycajny muz s obycajnou pracou a vzhladom. Kazdy chce proste pre seba top zenu po kazdej stranke. Ked je baba priemernejsieho vzhladu ma problem si niekoho najst. Po par rande ktore som absolvovala som si to zacala vsimat. S chalanom som pisala kazdy den tesili sme sa na seba boli spolocne temy aj zaujmy spolocny vkus na hudbu a akonahle bolo rande uz sa neozval a neskor som zistila ze si nasiel presne taku zenu ako opisujem . Otocilo sa to az ked som schudla a zmenila sa vtedy som konecne nebola pre muzov iba neviditelna kamaratka... takze nieje to len tak ze zeny su narocne...

Liam

pepe542 že som napísal "13 nič nehovoriaich príspevkov" alebo "13 príspevkov, ktoré môžu osloviť Tebe podobných". Tiež si písal "Ak si pozrieš všetky moje príspevky, zistíš, že som nikomu nedával rady.", takže neviem, načo píšeš, že moje príspevky nič nehovoria a potom sa priznáš, že svoje píšeš tak, ako píšeš. Podľa mňa je dobré dávať si rady.
V inej diskusii si napísal: "Ste obidvaja chorý ľudia. Ale psychológ Vám nepomôže.", čo je trošku zbytočné, keďže sa tá žena sa snaží riešiť situáciu a potom zistí, že si nikomu nedával rady.
Ešte by som sa chcel vyjadriť k sebavedomiu, resp. k sebadôvere. Keď je niekto odkázaný sám na seba a nejak extra si verí, ešte neznamená, že je morálnejší. Ja viem žiť aj bez sebadôvery, lebo napríklad OSN dokázala omnoho viac ako ja. Vďaka OSN je tu mier a dodržujú sa ľudské práva. Načo veriť vo svoje schopnosti, keď OSN toho dokázalo "tak trochu" viac.

Že si mal dva infarkty a tieto veci, čo si musel zažiť, to je mi veľmi ľúto a prajem veľa zdravia a veľa času na rodinu a na motorky :)