Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

pepe542

Nechcite odo mňa aby som Vám podrobne popisoval svoj život a čo človek musí prežiť aby dozrel v osobnosť. Hlavne ak k takejto ničomnej téme, potrebuješ napísať 13 nič nehovoriaich príspevkov. Aj keby si vyrastal detskom domove mal by si o živote vedieť viac. Kde boli Tvoji rodičia Liam? Keď ťa bolo treba formovať a pripraviť na život. Čo nevieš pochopiť na tom, že som predal karavan zo zdravotných dôvodov? Ja nemám 3 milióny na nový...kúpim starý za 1500 € opravím a jazdím. Zdá sa Ti zdravotný stav po dvoch infarktoch, kedy Ťa naložia do vrtuľníka, počas transportu skolabuješ, zobudíš sa len na hadičkách a kyslíku, malým dôvodom na predaj auta? Tak potom ešte pridaj zlyhávanie srdcovej komory, silná cukrovka, amputácia palca na nohe, chlopňa na 36 percent, obličky na 39 percent poškodené cukrovkou a kontrastnými látkami. Ale ešte vždy sa cítim chlapom ktorý nenechá po sebe šliapať, viem čo je to žiť bez a zo sebadôverou. Musel som si ju vybudovať. Čo sa týka motoriek...podobne ako s karavanom...musíš sa najprv v strojoch vyznať. To značí učiť sa. Kúpiť hoci aj nepojazdný model ktorý Ti vyhovuje, opraviť a jazdiť. Okrem toho, že poznáš kopu vecí cena pri predaji stúpne. Tak zistíš pri všetkej tej námahe čo je v Tebe. Inteligencia...preto motorkárom, že jazda na motorke je špecifická...nedá sa porovnať s autom. Ak chceš samostatne cestovať bez akéhokoľvek zabezpečenia musíš byť inteligentný. Ale rozprávať to tomu čo nikdy nezažil jazdu na motorke v prietrži mračien, búrke a nebol nikdy odkázaný na svoje schopnosti, je ako hádzať perly sviniam. Okrem toho sa cestovanie považuje za najefektívneší spôsob vzdelávaniaí. Prečo? Napr. Tu : eduworld.sk
Iste si nájdeš aj viac. Čo sa týka ľudí, aj žien, sa sa zhruba od čias Platóna a Aristotela takmer nezmenili. To platí pre socializmus aj teraz.
Teraz je to ohľadom sexu ďaleko ľahšie, lebo ženy majú možnosť pomocou masmédií, romantických seriálov a bestsellerov sa oveľa viac týmto žánrom zaoberať. A aj tá najhlupšia vie o iskre, čo by mala preskočiť. A tak čaká...presne tak ako to napísala Eva531. A to treba len využiť. Nehovoriac o tom, že sa to bude diať v hociktorom časovom úseku manželstva. A to už pre Teba veľmi pekná predstava nebude. Pretože pre zamilovanú ženu je aj súdok s pivom rytier. Presne ako to napísala Eva531. S veľkým nosom a vyrážkami. A práve to by si už mal vedieť keď hľadáš vzťah. Aby si hľadal rozum od partnera a nie iskru . Aj toto Ti mali odovzdať rodičia. Píšem len preto, že som doma zavretý, zase zo zdravotných dôvodov inak toľko času na nezmysly nemám.

Liam

pepe542 pekné, že si dosť toho povedal o sebe, no miestami sa mi to zdalo trošku navyše. Napríklad spomenutie, že si v inej vekovej skupine alebo "karavan som predal tento rok zo zdravotných dôvodov". Ale tak pobavilo to.
Čo tiež podotkol fonte, berieš to so svojho pohľadu a nie moc objektívne. Keby som sa spoznal s peknou čajočkou a akože percentil 99,9, potom by som mohol hovoriť, že je to aké jednoduché mať peknú čajku, ale pritom to tak vôbec nie je. Skôr je to o šťastí. Tých príkladov viem povedať veľa, ale myslím, že jeden stačí.
Pri tých deťoch spomínaš, že správnosť správania a výchovy sa potvrdila. To, že sú motorkári, ešte neznamená, že sú vychovaní, ani to, že majú domy. A keby neboli motorkári a nemali žiadnu nehnuteľnosť, stále môžu byť vychovaní. To proste nemá logiku. Keď už sme pri tých domoch, asi každý má kde bývať (až na malý podiel ľudí, ktorý bývanie nemajú a treba im s tým pomôcť) a teda netreba sa tým schváliť. Aj fonte, aj slobodnemaciatko, aj Eva531 majú kde bývať určite, takže netreba to spomínať.
A ešte sa vyjadrím k tomu sebavedomiu. Určite nie je potrebné na dosahovanie niečoho. Aspoň nie vždy. Ministri vo vláde mali aké sebavedomie, že sa stali ministrami? Mohli mať, nemuseli. V normálnom živote o sebavedomí ani nepočujem, ale tu v diskusii je asi nejaká sebavedomá kultúra.

fonte

Pepe, podla toho, co pises, mas uz dospele deti a doba sa zmenila od doby, ked postar na babete chodil obstatnovat zienky niekde na dedine.
To bolo asi este za socializmu, ak sa mylim, oprav ma.
Dnes je doba extremne povrchna a ludia su uplne ini.
Nemoze byt kazdy Ronaldo a byt milionar.
Beries to len svojou optikou vsetko, hovoris o majetku a o tom, aky si uspesny, ze si dobre zijes, ze chodis na vylety, tvoje deti domy postavili.
To je vyborne a mozes byt hrdy, ze je to tak, ako je.
Toto je typicky nazor uspesneho cloveka, ze ked ja sa mam dobre, tak vsetci sa tak mozu mat, staci len sa snazit.
To je ale velmi pokrutena realita.
Ked si to ponal takto, tak sa ta opytam, ze ci si videl statistiku, aky majetok a dlhy ma priemerny Slovak a priemerny Cech trebars.
Ake su priemerne platy, ceny nehnutelnosti, proste zobrat to tak trosku sirsie, nielen tvoju bublinu.
To vsetko potom suvisi s tym sexepilom, vyberom zien a zaujmom tych zien atd.
To je sirokanska tema. Kedy sa dnes mladi beru, kedy maju deti, kde byvaju, dostupnost toho byvania atd. To vsetko treba brat do uvahy, ked si chces urobit nejaky realny obraz.
Davam ti ale za pravdu v tom, ze vacsina chlapov su ti submisivni, inac by to tu nevyzeralo, ako vyzera, s ohladom aj na tie ukazovatele, co som spominal.
A moze sa niekto aj snazit a potom mu ktosi zatvori prevadzku a je na dne. Nema kazdy rovnake moznosti a tu na Slovensku sa zije velmi zle. Viem osobne porovnat. A to vsetko je hlavne ta nasa natura, ta zabrzdi vela.
Treba hladat vzdy sposoby, ako sa z veci dostat a vytazit, co sa da, ale univerzalna cesta urcite neexistuje. To je prilis jednoduchy pohlad na zivot.

pepe542

Liam...pokiaľ viem, písal som zakladateľovi témy a nie Tebe. Máš tu asi 13 príspevkov, ktoré môžu osloviť Tebe podobných. Ak si pozrieš všetky moje príspevky, zistíš, že som nikomu nedával rady. Snažil som sa napísať len prečo sa veci dejú tak ako sa dejú. A všetko čo napíšem mám len zo svojich skúsenosti. Nepodlieham stádovému efektu. Vychoval som tri také hovná ako si Ty. Takže som v inej vekovej skupine. Dvaja si postavili vlastné domy ...všetci štyria sme motorkári a cestovatelia hlavne na motorkách v zahraničí...a máme aj iné ušľachtilé koníčky rádio, motorový paragliding atď...karavan som predal tento rok zo zdravotných dôvodov. Všetko mám len z vlastnej práce. Preto mám dosť skúseností aby som vedel pomôcť bezradným jedincom pokiaľ by mali záujem. Správnosť môjho správania a výchovy detí sa už potvrdila. Pokiaľ je niekto priemerne inteligentný, nemá problém pochopiť to čo napíšem. Mamľasom to nie je určené. Teraz sa vrátim k tomu sebavedomiu. Keby ako napísal Patrikq...Ronaldo a Verešová nemali sebavedomie a neverili svojim schopnostiam, nikdy by neboli tam kde sú. Sebavedomie je jedna z najdôležitejších ľudských vlastností pri dosahovaní svojich cieľov. Inak je z človeka len submisívna troska, ktorú ktokoľvek ovplyvní...ak ho niekto nemá chová sa ako Ty. Preto sa tak čuduješ príspevku čo napísala Eva531. Lebo ak naozaj máš ten
Sexappeal, lepia sa na Teba všetky baby ako muchy na mucholapku. Škaredé, tučné, sprosté...proste všetky. Ale ak si inteligentný, výrečný, máš zmysel pre humor a stačí keď si čistý, aspoň trochu upravený, môžeš si vybrať tie, ktoré Teba zaujímajú. Ale bez sebavedomia to nejde. Inak Ti ostanú len plevy. Ak Ťa článok od Eva531 tak oslovil, máš čo doháňať. Raz sa okolnosti zbehli tak, že som 4 roky musel robiť poštára-autom. Tri väčšie a dve menšie dediny...doporučujem...spoznáš čo sú ženy od školopovinných až po dôchodkine a vdovy. Potom Ti múdrostí žien tu na fóre vyvolajú úsmev. Toto nepriamo nadväzuje na článok od Eva531. Jeden kolega behal na Babete, pošt taška na pleci, špinavá pošt uniforma a žien mal dosť. Starší, nijaký krásavec, nos veľký...Chlapi vyzvedali... Fero ako to robíš...ale nič v tom nie je. Ja každej rovno poviem, že ju chcem ...pravdaže veľa mi nedá ale veľa mi aj dá. Mal sebavedomie. Takže ...Patrikq...nemáš žiadne sebavedomie. Peniaze nie sú v tomto prípade až také dôležité.

uspech-ako.sk

Eva531

Niektori muzi maju sexappeal a niektori ho proste nemaju a posobia na zeny dojmom ako nieco ako opak sexappealu. Ja neviem, ako ti to vysvetlit. Mala som na strednej spoluziaka, ktory nemal ziadnu telesnu vadu. Nemal ani krivy nos, ani odstavajuce usi, ani krive zuby, ani skaredu plet, ani akne, ani zlu postavu. Mal pekne aj oci, aj nos, aj usi, aj zuby, aj vlasy, aj postavu, ale posobil na mna dojmom ako opak sexappealu. Proste ma nepritahoval, ale odpudzoval. Mala som raz kolegu, ktory mal krivy nos, ale vyrazne krivy. No napriek tejto telesnej vade vyzaroval zo seba na mna velmi silny sexappeal, pacil sa mi a pozerala som po nom. Kamoskin brat mal akne, celu tvar mal posiatu vyrazkami. No napriek tomu na mna vyzaroval velmi silny sexappeal a pacil sa mi. Inokedy som na jednom pracovisku mala dvoch rovnako vyzerajucich muzov. Obaja boli plesati, fuzati, rovnako vysoki, rovny nos, normalne usi a zuby a normalna postava, rovnakej postavy boli. Ked som bola este na tom pracovisku nova, tak som ich nevedela rozoznat a myslela som si, ze su bratia :) No nakoniec som ich rozlisila tym, ze jeden z nich na mna vyzaroval sexappeal a ten druhy ma odpudzoval. Nie vzhladovo, ale svojim vyzarovanim. Raz som poznala plesataho chlapa, ktory sa mi velmi pacil a vyzaroval zo seba strasne silny sexappeal napriek plesatosti ako telesnej vade a takmer sme sa dali dokopy. Boli sme kolegovia a uz, uz k tomu malo dojst, ze kedy sa ma to opyta, no jedna intriganka ma cele mesiace sikanovala a na mna intrigovala a mne praskli nervy a dala som vypoved. Inokedy som poznala plesateho chlapa, ktory bol strasne odpudivy, posobil na mna ako opak sexappealu. Poznala som na jednom pracovisku dvoch chlapov, ktori boli vekovo primerani. Jeden bol bruchaty a druhy mal ploche brucho. No ten bruchaty bol pre mna extremne pritazlivy a vyzaroval zo seba strasne silny sexappeal, ze preskocila strasne silna iskra a ten s plochym bruchom sa mi hnusil a totalne ma odpudzoval. Raz sa mi velmi pacil chlap s totalne odstavajucimi usami. Vyzaroval zo seba strasne silny sexappeal napriek tejto telesnej vade. Keby som videla tvoju fotku, vela by mi to nedalo a musela by som ta stretnut osobne a az pri osobnom stretnuti by som dokazala vycitit, ci je to o vyzarovani sexappealu na mna z tvojej strany, alebo je to o vyzarovani opaku sexappealu, cize ci ma odpudzujes. Neviem to popisat, co je to ten sexappeal, ale jedno viem: O kráse to nie je! Je to o vyzarovaní! U mna osobne by aj chlap s telesnou vadou (áno, aj plesatý, aj krivonosý, aj bruchatý...) sancu roznodne mal, pokial by vyzaroval zo seba silný sexappeal a z mojej strany by tym padom preskocila silna iskra. Ktory chlap ale na mna sexappeal nevyzaruje a vyzaruje opak sexappealu, ze ma odpudzuje, ten by ani bez telesnej vady nemal u mna ziadnu sancu! Ci na mna chlap vyzaruje sexappeal, to u mna rozhodne nie je ani o rovnom nose, ani o vlasoch na hlave a ani o tehlickach na bruchu. Streta som sa vsak uz s tym, ze som sa zdoverila naj kamoske, ze sa mi jeden chlap velmi paci. A ona ma vysmiala, ze co na nom vidim, ze jej sa vobec nepaci. No tak na mna teda ale vyzaroval sexappeal. Na nu zase nie. Odlisny vkus. Jedna kamoska si raz nasla frajera a zoznamila ma s nim. Aj mne sa vzhladovo pacil a vyzaroval na mna sexappeal. Potom sa rozisli a nasla si ineho. Ten sa mi teda ale uz nepacil vobec a vyzaroval na mna opak sexappealu, odpudzoval ma. Kolko ludi, tolko chuti. Kazdy ma iny vkus. Ked ta naozaj ten vzhlad tak velmi trapi, tak vystuduj vysoku skolu, najdi si dobre platenu pracu a potom uz nebudes mat nudzu o zeny. Nejaka zlatokopka sa pritrafi, ktoru bude pritahovat aspon len tvoje bankove konto, ale to je uz o inom. Osobne by som si nikdy nevzala bohaca bez sexappealu, ale chudobneho so sexappealom hocikedy a rada.

Liam

pepe542 k sebavedomiu som sa už vyjadroval a viacerí sa zhodli že nie je až tak dôležité a nemusíš písať kraviny v každej diskusii

pepe542

Patrikq...nemáš žiadne sebavedomie...potreboval by si poriadny mužský vzor. Neriaď sa tým čo tu čítaš.