Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Patrikq

Slobodnemaciatko : podla mna absolutne nevies ako sa citime, kedze pises ze mas uplne opacny problem tak nemozes vediet ziadne riesenie k tejto teme.

slobodnemaciatko

S krasnymi chlapmi je to ako s krasnymi zenami-doma ti je to nanic, nedokaze to pochopit ani pisany text, napr.ze predmetom temy nie je otazka, aky typ si ma vybrat, aby mal uspech.

Vidis, ja mam zas v zivote iny problem a to, ze stale pritahujem opacne pohlavie a poviem ti, rozhodne to o krase nie je :-/ ale predpokladam, ze tato tema ma ucel sebalutosti a masochizmu, tak vas chlapci necham sa bahnit.

ehm

Libertz, absolútny súhlas. Výzor chlapa je pre ženy alfou aj omegou, bez ohľadu na to, že drvivá väčšina to nikdy neprizná a budú tu rozprávať všelijaké rozprávky. Sám som vyskúšal rôzne zoznamky, platené aj bezplatné a 99,9 % žien mi ani neodpísalo. A nie, nepísal som len najväčším kráskam. Písal som i úplne obyčajným, dalo by sa povedať výzorovo tuctovým, ženám či takým, ktoré ani len fotku nemali a dopadlo to vždy rovnako. A pritom som písal rôzne typy správ, bezchybnou gramatikou, nič úchylné. A nie som ani žiadny tučko, snažím sa o seba starať, chodím aj cvičiť. Ale proste nemám atraktívne črty. A kvôli tomu ma ženy odmietajú aj v reálnom živote, nie len na nete. Raz mi jedna dokonca povedala, že charakterovo by som bol pre ňu úplne ideálny manžel, ale musel by som inak vyzerať. Kruté, no aspoň oceňujem, že bola úprimná. A u ostatných je to stále to isté, odmietanie, odmietanie a odmietanie. Pritom je paradoxom, že mám množstvo kamarátok. Vyhľadávajú so mnou spoločnosť, lebo vraj je so mnou mimoriadna sranda a som príjemný spoločník. Ale akonáhle chcem nejakú ženu pozvať na rande, alebo chcem viac ako kamarátstvo, tak ženy predo mnou utekajú. Takže drahý Patrik, vedz, že v tom ozaj nie si sám a ani ty si z toho nič nerob. Proste sa my škaredí musíme v živote sústrediť na iné veci a v nich nachádzať svoje šťastie

Libertz

pozeram ze zeny ti tu zase mudruju. V skratke, toto neni nic nove ze dneska je povrchna doba, hlavne na tych zoznamkach. Hovori sa ze to je pozdvihovac ega pre zena a znizovac pre chalanov. Ja som si tam pripadal ako podpriemer. Ale v realite som priemer (aj podla mna aj podla odozvy zien co poznam). Tam je to skratka ina dimanzia. A jako pises v realite to tiez neni nic moc. Ved si zober preco by holka chcela toho priemerneho normalneho, ked si moze zacat s krasaveckom z inej casti mesta vdaka tinderu a podobnym srackam. To je ta dnesna povrchnost. Zenusky velice trepu ze inym ako tym peknym nepises. Ale pisu aj takym chalani dost. Len su aj tam ignorovani. Hlavne mlade proste tie sa skusaju vyburit. Tie solidne nepovrchne su castokrat zadane uz od mlada. Clovek musi mat velke stastie aby narazil na taku nezadanu. Ved robili aj experiment na tinderi fesna holka tam mala 70% uspesnost, priemerna 60%... fesny chalan model tam mal prosim pekne len 27% a priemerny 2%. Plno mladych holek to ma len ako druhy instagram pre pozornost. Proste ano doba je povrchna, a tiez svoje robi aj to ze do 40 rokov je viacej chalanov nez zien. Aj ked teda netusim kolko mas ty rokov.

Carie

Skus sa zamerat na skarede, tie nikto nechce a ked o ne prejavis zaujem budu skakat od radosti. Take 100 kilove s akne, alebo dlhe a chude s velkym nosom, krivymi zubami a riedkymi vlasmi.

Patrikq

Uplne jedno akym som pisal ( pisal som hociakym a aj v realite hociake ) alebo ked som si pisal napr so zenami bez fotky ani ja som nemal. Spolocne zaujmy rozumeli sme si a ked som poslal fotku uz mi neodpisala x pripadov.