Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.

Príspevok v téme: Skaredy vzhlad na zoznamke bez sance aj v realite.
Patrikq

Chlapi nic si z toho nerobte ak nemate uspech na zoznamkach . Ak nevypadate dobre asi ste absolutne bez sance. Skusil som si taky pokus , dal som si svoju fotku na badoo,tinder,pokec absolutne bez sance ze by vobec nejaka zena odpisala ( aj take co maju v popisku ze im nezalezi na vzhlade a podobne nezmysly) potom som si dal fotku kamosa co vypada dobre , pisal som totozne spravy aj ten moj profil bol totozny a zrazu sa zacali zeny same ozyvat a kopu sprav same spojenia, bolo to totalne jednoduche. To iste aj v realite ku kamosom co vypadaju dobre sa zeny absolutne inak spravaju ako ku mne. V podstate ak chlap nema dobry vzhlad je bez sance u zeny, takze je to strata casu. Napr medzi chlapmi si radsej hladajte kamaratov, pretoze ti nikdy nepozeraju medzi sebou na vzhlad.

Patrikq

Antilopa nevies nic o tom co robim :) vsak ano hladaju si takych a potom su reklamy ikea vsak, ked takym odpustia tie princezne sikanu, tyranie a podobne.

antilooopa

Patrik, reaguješ ako malé dieťa..
Načo takáto téma, keď je celé ľudské dejiny dané to, čo sa tu stále rozoberá dookola.. Prečítajte si rozprávky-vždy sa hľadá pre princa krásna nevesta, žiadna ropucha nie je žiaduca. Vzorec mladý bohatý princ a krásna nevesta je nesmrteľná kombinácia. Z toho vyplýva, že krásne ženy nebudú loviť v mori škaredých námezdných robotníkov, ktorí musia vycestovať ďaleko, aby sa uživili. Ak chceš ženu, musíš znížiť vlastné nároky značne nižšie.

slobodnemaciatko

Ty si este velmi mlady a nemas skusenosti so vztahmi, teda ani netusis ako to funguje.
To, ci to bude fungovat v realite zistis az casom, ked spolu zacnete byvat a je uplne jedno, ci je chlap pekny, alebo nie.
Takze si nevymyslaj.

Patrikq

Slobodnemaciatko :) pekne si to potvrdila , takze kvoli comu si sa dala do kopy s muzom ktory bol absolutne nepouzitelny. Sama si aj dala odpoved lebo bol fakt pekny chlap.

slobodnemaciatko

Ja som napr.v minulosti mala partnera, ktory bol model, fakt krasny chlap, ale na fungovanie v realite to moc nebolo.
Ako sa hovori, z krasnej, ale prazdnej misky sa nenajes.

slobodnemaciatko

Vtipne je, ze ten najskaredsi vacsinou najviac ide urazat inych, ze nie su dost krasni :-/
Krasa je relativny pojem.

Liam

Ondo1994 keď si chudý, taký, že štíhly, to je na ľuďoch pekné. Určite raz nejakú peknú čajočku spoznáš, čo bude pekne vyzerať, pekné meno mať, bude mať aj vysokú školu napríklad a tak :) Každému by som chcel dopriať, aby mal svojho čajíka/čajočku a bol s ním/ s ňou šťastný.

Ondo1994

Liam, no skôr som naopak chudý az moc. Ale tak preto nie je ten sexepil kvoli celkovemu vyzoru. Ale ja to beriem stoho pozitivneho hladiska, ked sa niekomj nepacim tak nie. Len nechcem ostať cely zivot bez lásky. To treba. A kamošky no sú zadané, ale niekedy im až závidím, ze su stastne.