Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

simka214

nooo tak hlasim sa. kupila som si ho teda v dm-ke, to bolo take najrychlejsie by som bola povedala. aaa momentalne si ho pridavam najviac asi do caju, kedze vonku sa nejak zacalo zozimievat. no som taka nadsena z toho, ze som si ho kupila

kikca1988

Simka214 tak vyskusaj a daj vediet :) Ono je to vyhodne to striedat, ze sa ti to tak nezunuje alebo akoby som to povedala, a teda je to aj vyhoda, ze ho mozes fakt do hocicoho, aj keby si zabudla tak to mixnes :)

simka214

to je potom super, premyslam teda, ze by som si vzala ten neochuteny nakoniec, ked vravis, ze je jedno s cim si ho zmiesam. tak by som to uzivanie mala aj take roznorode

zuzimulka

presne tak simka214, mozes ho primiesat do hocijakeho napoja :) kludne aj ked chces do cistej vody, ono nezalezi na tom, ze s akym napojom ho vypijes ale prave to, ze ho dostanes do tela :) a to ze je niekde napisane davkovanie je preto, lebo je zbytocne ich navysovat, telo by ti to aj tak vylucilo :)

simka214

takze je jedno ci si ho zmiesam s vodou, cajom, sirupom? alebo je najlepsie si ho pridavat do cistej vody? treba striktne dodrziavat aj davkovanie

pisticka

Ono to nie je zle tie dva niekedy prestriedat si myslim :) Tak clovek aspon vie, ze neochuteny sa moze flexibilne do inych napojov primiesavat, co je fajn, ked nahodou nan zabudnem tak si ho dam do hocicoho co mam v pohari :) Samozrejme nemyslim tym teraz alkohol.
Najviac mi asi pomohol v kvalite pleti by som povedala a tebe?

terria15

@pisticka presne aj ja od nich uzivam :) niekedy mam take obdobie ze len ten ochuteny a inokedy, ked som leniva tak si kupim klasicky a primiesavam si ho do inych napojov :) tebe v com najviac pomohol?

zanzi

Ahojte :) ja som počula pozitívne recenzie na tento kolagén v prášku: www.bionutrian.com Osobne ho nemám odskúšaný, ale moja mamina ho používa a je spokojná - aj s chuťou kolagénu aj s výsledkami.

pisticka

Vandula to je asi o tom co by si preferovala a co by si chcela uzivat. Nestretla som sa este s tym, ze by mi niekto povedal, ze kvoli beauty ucinkom uziva hovadzi, skor teda ten morsky zeny uzivaju :) Ale znova je to o tom na aky natrafis, napriklad u mna to je kolagen od Zeen a striedam ich dva, zlaty a cierny :) Ten je pre mna a moje beauty ucinky super.