Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

shimuri

pri vybere kolagenu ste brali do uvahy aj jeho chut? lebo napriklad mne celkom prekaza, ked je pri hocicom vyrazna, ci uz su to doplnky stravy alebo vitaminy. preto ma toto zaujima, ze ako su na tom chutovo jednotlive kolageny.

kikca1988

Simka214 tak super, ze si sa rozhodla. Myslim, ze sa ti nezunuje, ked mne nevadi do teraz ten ochuteny, chapes, tak aj tento bude v pohode :) Len ho netreba zabudnut uzivat pravidelne :) Ja sa tak dokopavam pravidelne mat kazdy den teply obed, a veru velmi mi to nevychadza :)

berca

Ved presne, je lepsie ked je nieco chutovo neutralne, a ze sa teda da primiesat do roznych napojov. Lebo na mna to tiez funguje tak, ze pokial nieco rovnako ochutene dlho pijem sa mi to casom zunuje.

simka214

ano ten pure, asi som to tu uz aj spominala, ze by som chcela taky bezprichutovy. pride mi to osobne lepsie a nezunuje sa mi tak ta jednaka chut. som sa pri ochutenom bala toho, ze sa mi proste zunuje.. no tak dnes je veru hrozne pocasie vonku

dudinka57

Tak super :) Snad ti bude vyhovovat, predpokladam, ze ked si ho primiesavas do caju, tak si kupila asi cierny ci? :) Som zvedava, ake zmeny spozorujes :) Teraz uz len treba dokupit teple ponozky a deky, aby sme boli pripravene na zimu aj po tejto stranke :)

simka214

nooo tak hlasim sa. kupila som si ho teda v dm-ke, to bolo take najrychlejsie by som bola povedala. aaa momentalne si ho pridavam najviac asi do caju, kedze vonku sa nejak zacalo zozimievat. no som taka nadsena z toho, ze som si ho kupila

kikca1988

Simka214 tak vyskusaj a daj vediet :) Ono je to vyhodne to striedat, ze sa ti to tak nezunuje alebo akoby som to povedala, a teda je to aj vyhoda, ze ho mozes fakt do hocicoho, aj keby si zabudla tak to mixnes :)

simka214

to je potom super, premyslam teda, ze by som si vzala ten neochuteny nakoniec, ked vravis, ze je jedno s cim si ho zmiesam. tak by som to uzivanie mala aj take roznorode

zuzimulka

presne tak simka214, mozes ho primiesat do hocijakeho napoja :) kludne aj ked chces do cistej vody, ono nezalezi na tom, ze s akym napojom ho vypijes ale prave to, ze ho dostanes do tela :) a to ze je niekde napisane davkovanie je preto, lebo je zbytocne ich navysovat, telo by ti to aj tak vylucilo :)

simka214

takze je jedno ci si ho zmiesam s vodou, cajom, sirupom? alebo je najlepsie si ho pridavat do cistej vody? treba striktne dodrziavat aj davkovanie