Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

karka259

Teším sa:):) Už ho máš doma Janilka?

Gogora dobre, že si napísala aj keď ja som vedela, že čierny je neutrálny a že len zlatý je s citrónovou príchuťou. Každý si to predsa prečíta aj priamo na ich stránke:):):)

gogora

Zienky ospravedlnujem sa vam, zle som sa vyjadrila. Mam v tom uz zmatok, kedze predtym som mala od nich zlaty kolagen, ktory je ochuteny a tento cierny je klasicky, neochuteny. Len aby ste vedeli a potom na mna neukazovali prstom, ze som povedala, ze je citronova prichut a pritom tak nechuti! Este raz prepacte za tento moj omyl!

janilka

uz som tak spravila, hned rano som si ten zlaty objenala:) viac ma to balenie zaujalo ale aj zlozenie ked som pozerala, tak mi to prislo lepsie:) jooooj tesim sa strasne;) nejaku ti spravim a poslem;)

karka259

Sprav si Janilka:):) V tomto ťažkom čase si musíme aspoň takto spríjemniť chvíle doma;) Potom si poprosím nejakú fotečku;)

gogora

S mamcou uzivame tento kolagen (vid. foto) a nevieme si ho vynachvalit. Perfektny je aj z toho dovodu, ze ma citronovu chut. Predtym kolagen co sme mali bol bez chuti a bolo to nechutne, nedalo sa to ani pit. Toto je sto a jedno v porovnani!

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.