Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

d_jane

ja užívam Coloxio gold, na mne zabral, ale skusím aj vaše tipy.

Mám hepku pokožku a vlasy mi prestali padať.

vandula

a keď by som hľadala kolagén hlavne na beauty účinky, nevieš či je lepší hovädzí alebo morský kolagén?

terria15

tak ano, ale pokial clovek nenajde taky, ktory je pre neho ok, tak asi treba casom prestriedat, nehovorim ze z kazdeho druhu ale ak ich je zopar. a zase v dnesnej dobe je tolko informacii, ze uz nie je problem na prvu najst ten svoj. inak to je zaujimave, ze kolko druhov kolagenov je a pritom kazdy je iny :)

vandula

to by asi ani nebolo dobré striedať rôzne značky, ešte tak ak by mala jedna rada napríklad ochutený a neochutený, vtedy hej. no myslím si, že takto majú značky rôzličné zloženia. nebude kolagén ako kolagén

terria15

@kikca1988 to zalezi od toho, ci hned natrafis na taky, ktory ti vyhovuje, alebo budes skusat rozne do vtedy, kym taky pre seba nenajdes. tiez som ich poskusala viac a teraz uzivam len jeden, bez nejakeho striedania. zatial mi nenapadlo ani, ze by som si mala hladat a kupit iny :) nemyslim, ze telo si nejako zvykne, ved ono to doplnas preto, lebo to telu chyba nie? :)

kikca1988

Skusali ste aj prestriedat viacere druhy kolagenov, alebo ste verne tomu jednemu, ktory uzivate? Lebo ma zaujima, ci by sa to malo casom nejako prestriedat, kvoli telu a tomu ze by si povedzme zvyklo na jeden druh alebo netreba :)

terria15

@monchitta ani sa ti necudujem, ale zase ono je asi dobre, ked je toho vela, lebo clovek ma na vyber, a zase toto je produkt, ktory pomaha a nie je to zbytocnost. uzivam uz dlhsie od Zeen. striedam ich, kedze maju dva, ochuteny a neochuteny. ty co zvazujes pri vybere kolagenu?

monchitta

a vies nam teda napisat presne, ktory sa ti osvedcil tak nejak najviac? kam sa pozriem nejaky kolagen, len ktory si vybrat, tak v tom som uz stratena

terria15

ale tak to je take zakladne len rozdelenie tych kolagenov, to pozna asi kazda :) a teda ano uzivam uz niekolko rokov kolagen, ako jasne tiez som skusala viacere, kym som natrafila na tento svoj, ktory mi vyhovuje. akoze prestavky som si nedavala nijake extra, skor kym som ich prestriedala tak len medzi nimi, aby sa to nejako nebilo chapes :)