Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

nikma

vyzera to, ze sa v kolagenoch celkom vyznas. a to prosim ta roky uzivas len jeden kolagen, alebo si ich vyskusala viacej? davala si si v uzivani aj nejake prestavky alebo ides fakt tak povediac v kuse?

terria15

tak ano to je pravda, ze ich je vela, ale aspon si my zeny mame z coho vyberat :) ci by sme sa tak uspokojili s tym, keby bol len jeden na trhu. ja kolagen uzivam uz niekolko rokov a je to vyborny doplnok pre telo. pre mna je pri vybere dolezite to, ake zlozky na jednu davku obsahuje, kde bol vyrobeny, ci je v tabletovej, praskovej alebo inej forme a samozrejme cena.
ak sa ti teda zhorsuje stav pleti a nie si za invazivne zakroky, toto moze byt dobra cesta :)

vandula

jój, ale ak by chcel chodiť aj do práce, tak to by mňa napríklad veľmi potešilo :) aspoň som sa zasnila trocha. hej pravdu máš, ale tak je ich na trhu už trocha moc, to si musíme povedať, každý tak povediac niečím iný a preto je podľa mňa si aj ťažko vybrať jeden, pri ktorom proste ostaneš

byvalasestra

otázka je, aké zázraky od neho očakávaš. do práce za teba nepôjde ;-) ale môže ti dopomôcť vyzerať lepšie a zdravšie. je pravda, že je ich veľa, preto je fajn z dlhodobého hľadiska zvoliť pre teba a tvoje telo ten správny.
tuším tymra jeden uviedla, ten užívam aj ja a je super. viditeľné výsledky zlepšenia pleti aj nechtov. to som spozorovala ja na sebe už po pár týždňoch.

simranka54

ten kolagen, o ktorom sa bavite je taky dobry? teraz je ich na trhu tolko, ze je takze si vybrat jeden, najlepsie aby clovek uzival vsetky :)
chcela by som zacat uzivat pre zlepsenie kvality pleti, lebo postupne si vsimam, ze uz to nie je bohvie co, a nie som zastancom pouzivania mnozstva roznych kremikov. skor si rano a vecer len zhydratujem plet a je.

klaudusinka

- lenyia tak chlapi asi celkovo riešia ten kolagén hlavne kvôli cvičeniu a nie kvôli vráskam, i keď ten môj by ho mohol začať užívať aj kvôli nim :D ako písala nižšie tymra - ten kolagén od nich je super. mrkni ich stránku ak chceš, oni predávajú kvalitný, a zastrešuje všetky oblasti o ktorých píšeš :) -

lenyia

Minule som riešila kolagén s drahým, lebo on užíva len na kĺby, kvôli cvičeniu. Stretli ste sa s takým kolagénom, ktorý by bol na všetko či vlasy, nechty, pleť a aj kĺby? Ale taký, ktorý by bol kvalitný.

lienerka55

citala som, ze je dobre si ho davat pred spanim, kedy telo oddychuje, regeneruje, kolagen sa vtedy lepsie vstrebava do tela. jasne, ze to je na kazdeho zvazeni, kedy si ho bude davat, ci rano, vecer alebo na obed. ja ked zabudnem tiez si ho dam ked si zmyslim, uz necakam do vecera, lebo to sa mi uz potom stava, ze zabudnem uplne :)

darrianna

V tom máš pravdu, ako je to na každej kedy ho bude piť, či ráno, cez deň alebo pred spaním. Nie je dôležité ho dávkovať priamo v tom istom čase. Hlavné je ho piť :)

tymra

podla mna je uplne jedno, kedy ho budes pit, hlavne ze budes. ako citas, viacerym kockam pomohol, tak si myslim, ze isto by mal prinos aj pre teba. ja osobne mozem povedat, ze zeen je ten najlepsi kolagen, co som kedy mala. pre kazde telo je velkym prinosom