Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

NatalkaBS

Ten Zeen Collagen o ktorom sa tu baby bavili som jej objednala. Chceš aj ty začať nejaký užívať? My ho užívame obidve, lebo aj ja som si ho hneď objednala a vyhovuje nám :-)

KAPACITOR

Ak má mamina nad 40 rokov kedy sa už kolagén netvorí,
odporúčam viac zložkový ALAVIS TRIPLE.
Ten je okrem iného aj na kĺbovú a svalovú hybnosť.
Alebo iný podobný.

NatalkaBS

Neuveríš ale to som aj spravila :-) :-D Keď som videla, že 9.5. je deň matiek, tak som ho objednala a podarovala som jej ho. Bola rada a už len počkať, či jej bude aj pomáhať ;-) Pevne ale dúfam, že áno, keďže skoro všetky ženy si ho len pochvaľujú.

marge1987

Natalka kolagen jej jednoznacne pomoze, teraz ide aj den matiek, tak jej mozes nejaky kupit:-);-) Aj moja mamina uziva kolagen a taktiez aj ja, podla mna nic lepsie neexistuje!

NatalkaBS

Baby moja mamina má 60 rokov, má strašne problémy s kĺbami. Myslíte, že by jej tento kolagén o ktorom sa tu bavíte pomohol?

zaricitka

gogora ak ta to napadne, tak budem rada, ked mi to pozries, dakujem.

mijja mas pravdu, ze teraz skoro vo vsetkom je cukor. mam ale nabeh na cukrovku, tak preto som sa spytala, lebo si davam pozor, co jem, aby sa mi to nezhorsilo.

gogora

Tak touto otazkou si ma uplne dostala, kedze som cukor nikdy neriesila pri kolagene. No pozriem ti to, ked budem doma ale nemyslim si, ze to obsahuje nejako extra viac cukru.

zaricitka

gogora dakujem za vysvetlenie a teda ten zlaty, ktory ma aj citronovu prichut obsahuje viac cukru, kedze je ochuteny, ci nie?

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.