Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

kurajka88

Najlepsie je ak je neutralny teda nema ziadnu chut a tym padom si h mozes miesat s cim chces a na co mas prave chut

shimuri

tak kazdy sa zameriava na to svoje, a teda u mna je to chut a pokial je vyrazna, tak mi to prekaza.
praveze mam pocit, ze teraz je problem zohnat nieco co chut nema, respektive ma taku neutralnu. ved aj rozne vitaminy su presladene mi to pride.

kikca1988

Shimuri tak ak ti prekazaju vyrazne chute, vies si vybrat aj neutralny. Ved nie vsetky doplnky, ktore sa vyrabaju maju nejaku prichut :) Ci ty si sa do teraz len s takymi stretla?

alenkalienka

@shimuri no čo sa týka mňa, tak na tomto som nejako nelipla, že akú by mal mať chuť. Skôr som sledovala zloženie. Ako chápem, že pokiaľ ti výrazné chute prekážajú tak sa obávaš, ale sú na trhu aj také neutrálne, bez príchute :)

shimuri

pri vybere kolagenu ste brali do uvahy aj jeho chut? lebo napriklad mne celkom prekaza, ked je pri hocicom vyrazna, ci uz su to doplnky stravy alebo vitaminy. preto ma toto zaujima, ze ako su na tom chutovo jednotlive kolageny.

kikca1988

Simka214 tak super, ze si sa rozhodla. Myslim, ze sa ti nezunuje, ked mne nevadi do teraz ten ochuteny, chapes, tak aj tento bude v pohode :) Len ho netreba zabudnut uzivat pravidelne :) Ja sa tak dokopavam pravidelne mat kazdy den teply obed, a veru velmi mi to nevychadza :)

berca

Ved presne, je lepsie ked je nieco chutovo neutralne, a ze sa teda da primiesat do roznych napojov. Lebo na mna to tiez funguje tak, ze pokial nieco rovnako ochutene dlho pijem sa mi to casom zunuje.

simka214

ano ten pure, asi som to tu uz aj spominala, ze by som chcela taky bezprichutovy. pride mi to osobne lepsie a nezunuje sa mi tak ta jednaka chut. som sa pri ochutenom bala toho, ze sa mi proste zunuje.. no tak dnes je veru hrozne pocasie vonku

dudinka57

Tak super :) Snad ti bude vyhovovat, predpokladam, ze ked si ho primiesavas do caju, tak si kupila asi cierny ci? :) Som zvedava, ake zmeny spozorujes :) Teraz uz len treba dokupit teple ponozky a deky, aby sme boli pripravene na zimu aj po tejto stranke :)