Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

bambi369

ja som davnejsie brala kolagen, ale nejak nic moc som nevidela, nepametam sa aky som mala, teraz skusam balicek od sunday natural kupeny u vitariana, uz treti mesiac uzivam a zda sa mi plet zdravsia pruznejsia, je tam
SPERMIDÍN - Extrakt z pšeničných klíčkov 3 mg spermidínu
Resveratrol - liposomálny
Vitamín D3 + K2 MK7 20 000 IU + 200 µg All-Trans, 120 kapsúl,

hellkazuza

marge1987 ale nie je to take, ak vies co chces, vies si odfiltrovat informacie a hotovo. jaaaj ten co spominala brunetka28 kupis v pohode aj v DMke :) ty mas teda zaujem nejaky uzivat ak som spravne pochopila, ci? :)

marge1987

Brunetka28 a kde si si ho kupovala? To je pravda, ako ja nevravim ze informacie sa zistit nedaju, len pokial sa do toho clovek az tak nevyzna tak potrebuje podla mna trochu poradit, vies ako. Co je ok coho sa drzat podla coho vybrat a tak :)

henkalic

brunetka28 aj mama uziva? tak to je super, ste si brali kazda balenie, ci prve ste si vzali spolu? aj ste spozorovali nejake zlepsenia? ste ich mohli aspon porovnat, ako vplyva kolagen na jednotlive vekove kategorie

pisticka

Inak ono je to možno niekedy aj takto fajn keď sa mamina s dcérou alebo kamošky dohodnú, že idú vyskúšať alebo tak :) To sú ako výzvy s cvičením sa pridá viac ľudí, tak je to celé lepšie :)

brunetka28

Marge1987 ale tak zase až také kritické to hádam nie je :) Veď aj tu by ti žienky vedeli poradiť :) Ja užívam zeen collagen a super poviem ti :) To sme si tak s mamčou povedali, že vyskúšame :) Ale tak zase hádam informácie nejaké aspoň všeobecné by si si vedela zistiť :) Otázka ale je, že aký konkrétne hľadáš :)

marge1987

Manzelka a poradit myslis od koho? Lebo sama ako neviem, ci mam tolko kamosiek vo svojom okoli ktore uzivaju kolagen, ani sme sa na tuto temu nejako nebavili. Ze potom podla coho sa dopatrat k nejakym info?

manzelka

Tak ono je v tomto smere asi aj najlepsie si nechat poradit, ale treba mysliet na to, ze kazda sme ina a inej zabera nieco :) Skor by som povedala, ze si treba zobrat z tych informacii to co nam vyhovuje a podal toho sa rozhodnut.

kikusqa788

dasulienka98 hej tomu aj ja rozumiem, že človek by bol rád, keby hneď ten jeden a prvý zapasoval, lebo potom je to ako začať od znovu. a aj vieš že či morský napríklad? alebo aké by malo byť dávkovanie, prípade v akej forme má byť? :) aby sme ti mohli konkrétnejšie poradiť :)