Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

dudinka57

A co zvazujete ze by ste zacali uzivat kolagen len teda hladate rozdiel medzi zivocisnym a morskym alebo ako? :)

matinka

no jasne, ved to bezne k tymto zivocisnym pisu, ze tie zvierata cim boli krmene a podobne. ako to ze na co funguje, ci uz chrupavky kosti a podobne to uz neviem presne povedat, ale strava sa odraza na kvalite.

Ma_rika

myslis, ze by sa na kvalite kolagenu mohla odrazit strava zvierata? ja to mam zaskatulkovane tak, ze zivocisny kolagen je vhodnejsi na pohybovy aparat - chrupavky a tak a morsky zas na krasu

hellkazuza

silvinecek tak vies ono zalezi hlavne aj na tom zlozeni. nehovorim, ze zivocisny by bol nejaky menej kvalitny alebo co, ved kazdy nech sa rozhodne ako len chce, ale neviem ci by som dala ruku do ohna za to zviera a cim bolo krmene, lebo to sa samozrejme tiez odraza na ucinkoch.

smolnusa

niekde som o tom citala. je lepsie sa viaze na ludske telo a pri zenach ma proste lepsie tak povediac beauty ucinky, co sa tyka pleti, vlasov a nechtov

Silvinecek

Ale co si vsimam, aj vo svojom okoli, kamaratky a tak, skor siahaju po kolagene ktory je morsky a nie zivocisny preco? Ma to lepsi vplyv a lepsie ucinky na plet alebo tak?

renilla

anbo ved tomu chapem, ze len sacik denne. ako mne slo len o to, ak sa niekto nevie rozhodnut, po akej prichuti siahne, ze by toto bolo celkom fajn riesenie

kikca1988

Renilla no len to si potom treba davat pozor na davkovanie si tak myslim, keby si si to vsetko chcela vysypat do jednej nadoby. Lebo predsa len v tych jednotlivych sackoch mas dennu davku :) Takto aby ta to nelakalo si dat viac :)

renilla

heh, ja by som si ich napriklad vysypala do jednej nadoby a po akom by som siahla, taky by som si proste spravila. osobne nemem rada jednotvarnost a stereotyp a radsej by som tie chute po dnoch obmienala

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.