Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

lubicka0

zoe27 podla mna mozes kludne ci uz do tepleho alebo do studeneho :) ja si to napriklad kombinujem a dokonca som si ho dala uz aj do ovsenej kase, som tak skusala :)

Zoe27

Chcela by som sa opýtať. Môžem si dať kolagén aj do teplého nápoja? Čaj alebo káva? či je lepšie len do niečoho studeného

erikalahka

Teajka no tak super, tak zacinas s uzivanim, svom zvedava co na to s odstupom casu povies :) A zatial si ho davas len do cistej vody, alebo si skusala aj do nejakeho ineho napoja? :)

teajka

som velmi rada, ze sa tu o nom rozpravate. akurat som si ho priniesla domov a velmi sa z toho tesim, kedze som nad nim uz nejaky cas uvazovala a konecne som sa do nakupu dokopala. objednala som si ale ten cisty, no som rada, ze pises, ze sa daju striedat. mozno by som si teda dalsie balenie objednala to citronove

zuzimulka

kurajka88 a tak ono aj keby si mala nejaku pauzu nemyslim, ze by to bolo zo dna na den, ze by sa to nejako vytratilo :) to tak asi nefunguje. napriklad aj ja uzivam ten, co spominala gogora a super. mne je lepsie striedat, ze raz si dam s prichutou a raz bez :)

Wioletta93

Sme združenie súkromných investorov; Pôžičky sprístupňujeme každému, ročná úroková sadzba je 3 %. Úver sa poskytuje každému, kto má stály alebo nepravidelný mesačný príjem. Organizácia nie je banka a nevyžaduje veľa dokumentov. Sme pripravení poskytnúť vám úver vo výške 2 000 až 3 000 000 eur počas 1 až 25 rokov splácania.

kontaktujte e-mailom: wiolettawit93@gmail.com

kurajka88

To je pravda a hlavne sa vysledky potom aj nestratia. Uz ked do niecoho investovat, tak nech to proste aj stoji za to. Ty kolagen uzivas? Ak smiem vediet aky?

tymra

kurajka88 napriklad aj ja ho uzivam :) podla mna sa vseobecne oplati taketo produkty brat dlhodobejsie aby si videla ten vysledok, alebo teda ucinok, a mohla si si to porovnat, ake to bolo pred tym, nez si s nim zacala :)

kurajka88

Hej? A uzivas ho dlho? Aj som si chcela nejaky pozriet tak sa pozriem na ten co si pisala. Nie mne ako nevadia, skor nemam rada stereotyp. Kazdy den pit to iste, zvacsa to mam tak, ze potom na to sabudam alebo nemam chut. Preto mi vyhovuju neutralne pripravky, ktore si viem zmiesat s niecim inym, na co mam chut

gogora

Presne tak, uplne v pohode si vies vybrat aj taky s neutralnou prichutou. Napriklad mozes vyskusat od Zeen, oni maju v ponuke aj bez prichute. Tiez ho uzivam a za mna je super. Inak je zaujimave, ze teda vyrazne chute ti prekazaju, to mas celkovo aj pri jedle tak?