Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

dudinka57

Michalienka12 to je individualne, vies ako u ktorej zienky. Niektora vidi vysledky po par tyzdnoch a ina moze az po dlhsej dobe. Tam je dolezita ta pravidelnost :) Ty zvazujes ze by si si nejaky kupila?

kikca1988

Byvalasestra a tento uzivas nejako dlhodobejsie. Vies, ked si napisala, ze je toho vela, tak by ma zaujimalo, ze po akej dobe si si povedala, ze ano prave tento mi vyhovuje, tak v nom budem pokracovat. :)

byvalasestra

súhlasím s tým, že je ich teraz viac na trhu ale zase aspoň si máme z čoho vyberať no nie :) a každá hlavne nech sa rozhodne sama, že ktorý by chcela vyskúšať a podobne. napríklad aj ja užívam ten, o ktorom písala teajka, od Zeen a ten mne vyhovuje. pisticka no ochutený a v káve si neviem veľmi ani ja nejako predstaviť, že ako by to chutilo ale asi zaujímavo :)

janka_danka

za mna mozem odporucat kolagen od zeen. uzivam ho roky a kupujem ho aj svojim kamoskam a mamine ako darcek, kedze vyzera skvelo, je zabaleny v krasnej darcekovej krabici. www.naureus.sk

pisticka

Zoe27 smelo :) Tiez suhlasim s tym, ze si ho mozes primiesat do coho len chces. Ale myslím, že to sa pýtaš na neochutený kolagén, či? Lebo v tomto prípade neviem ako by sladký chutil v nejakej káve :)