Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

Lentilka4

Pisete teda, ze ak si ho objednam tak neolutujem. Vidis to ma inak zaujimalo, ze kedy je dobre ho pit, lebo ako ja tiez vseliake vitaminy uzivam vecer, ked si davam posledny pohar vody

darrianna

Moc ma teší, keď čítam takéto správy, že vidíte zlepšenia. Ja tento kolagén užívam skoro rok a môžem povedať, že poctivo každý jeden deň. Najskôr som ho píjavala ráno, no potom som prešla na večerné užívanie. Niekde som totiž to čítala, že telo v spánku vie lepšie prijať a vstrebávať takéto doplnky

tymra

vies co po dlhsom uzivani vidim zlepsenia tak nejak komplexne. najskor sa mi ale zjemnili vlasy, proste aj mi menej vypadavali, z coho som bola a aj teda som velmi stastna. vypla sa mi vsak aj plet a poviem aj tak, ze nie je napriklad taka sucha, ako som ju mavala kedysi takze ja osobne na sebe vidim viacero zlepseni

kamilla

Áno to máš pravdu, ale proste je teraz taká doba, že ľudia niektoré veci radšej odložia na inokedy, alebo si kúpia lacnejšiu formu. No mňa by aj tak ten zeen kolagén zaujímal. Tie čo ho prosím Vás užívate, na čom ste si najskôr všimli zlepšenie. Bola to pleť alebo niečo iné a cca kedy asi od prvého použitia

darrianna

Toto inak milujem keď sa ľudia najskôr zaujímajú o cenu a nie o to, či má a hlavne aké má učinky daný produkt. Cena nie je všetko, koľko krát ak by si človek zrátal peniaze, čo dal za fakt lacné veci, tak by mu vyšla aj vyššia suma ako keby si hneď proste kúpil niečo kvalitné

isabellawampire

Čo je prosím ťa drahšie. Ako raz keď mi pasuje a viem, že daná vec má proste na moje telo dobrý účinok, tak o seba proste trocha zainvestujem

marculienka55

a kde je teda lepsie ho kupit. on je sam o sebe trocha drahsi, ze? ma take ucinky, ze sa to s nim oplati aj skusit? lebo kolagen hladam, no nechcem platit tak povedat nejak moc

tymra

ahoj ahoj ano maju ho aj tam a niekedy sa mi veru stane, ze si ho aj v tejto drogerii kupim, ked sa mi minie zasoba a nejak si to uvedomim az neskoro. no zvacsa si ho objednavam zo stranky

humienka5

presne tak ako keby to bol neviem aky problem, zienky videla som tento kolagen aj v dm-ke, kupujete si ho niektora aj tam? tak mi udralo to pekne balenie do oci