Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

smolnusa

niekde som o tom citala. je lepsie sa viaze na ludske telo a pri zenach ma proste lepsie tak povediac beauty ucinky, co sa tyka pleti, vlasov a nechtov

Silvinecek

Ale co si vsimam, aj vo svojom okoli, kamaratky a tak, skor siahaju po kolagene ktory je morsky a nie zivocisny preco? Ma to lepsi vplyv a lepsie ucinky na plet alebo tak?

renilla

anbo ved tomu chapem, ze len sacik denne. ako mne slo len o to, ak sa niekto nevie rozhodnut, po akej prichuti siahne, ze by toto bolo celkom fajn riesenie

kikca1988

Renilla no len to si potom treba davat pozor na davkovanie si tak myslim, keby si si to vsetko chcela vysypat do jednej nadoby. Lebo predsa len v tych jednotlivych sackoch mas dennu davku :) Takto aby ta to nelakalo si dat viac :)

renilla

heh, ja by som si ich napriklad vysypala do jednej nadoby a po akom by som siahla, taky by som si proste spravila. osobne nemem rada jednotvarnost a stereotyp a radsej by som tie chute po dnoch obmienala

pisticka

Addulaa a keď si si kúpila od nich aj taký aj taký, tak si ich striedala, že jeden deň napríklad si si dala zlatý a druhý deň čierny? Lebo neviem prečo, napríklad som najprv chcela minúť jeden a až potom druhý :)

janka_danka

urcite jeden z najlepsich kolagenov na trhu. skvele zlozenie a prinasa aj vysledky. ja vzdy nakupujem v eshope naurues, kedze maju rychle dorucenie a skvele ceny. www.naureus.sk

addulaa

Zampana asi len podla toho, ze aky by si chcela vyskusat. Kolagen od Zeen som si aj ja objednala naprv ochuteny a potom neutralny lebo som si ho chcela primiesavat aj do inych napojov :) Takze je to vlastne len na tebe.

rozmaria83

ja som si kupovala kolagen hlavne na klby ale vsimla som si ze sa mi celkom vyhladili mimicke vrasky na ociach, ja mam praskovy amitamin® Collagen System

zampana

@byvalasestra podla coho sa treba rozhodnut ci uzivat ochuteny alebo neutralny? je to na mne alebo teda sa to lisi podla toho, ze aky mam dovod jeho uzivania?