Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

marculienka55

terria15 a aky kolagen uzivas ty? inak ale nieco na tom pravdy bude, ze tie prestavky su asi aj zbytocne, ak si ich niekto dava lebo nevidim na to dovod pokial nieco take funguje.

terria15

rozmyslam, no osobne som si prestavky nerobila vobec a ked som videla ze mi kolagen postupne dochadza, tak som si dokupila dalsie balenie, lebo sa poznam a viem ze just ked by mi nieco doslo by som mala vela roboty a malo casu si novy zaobstarat, takze radsej v predstihu :) @frajtinka ucinky sa nestratia, to nie je take ze ked nieco dlhodobejsie uzivas a das si pauzu ze to zo dna na den prejde.

Darla111

Vies co nemyslim si, ze by sa ucinky nejak hned vytratili. Skor to ostane tak ako je a nebude to teda lepsie. No jasne, pri pravidelnom uzivani, su vysledky najlepsie

kiarrita

mnohe si mzno robia tie prestavky len preto, aby co to usetrili alebo im proste nakup dalsieho balenie kolagenu v danej chvili nevychadza. ako nie je to pre mnohe lacna zalezitost

kikca1988

Isabellawampire vies co osobne si myslim to, ze nech sa kazda rozhodne ako chce. Ja si prestavky nerobim a uzivam kolagen pravidelne, lebo vidim ake ma ucinky :) Mam ale kamosky, ktore uzivali rozne kolageny a su take ktore si prestavky aj spravili :)

budkira

vies co, beriem kolagen cca pol roka a nerobikla som si nejak cielene prestavky, ako sem tam sa mi stalo, ze som medzi baleniami nestihla objednat ten druhy tak, aby mi pekne na seba nadvezovali, no to bolo max tak par dni

isabellawampire

Žienky čo si myslíte o prestávkach v rámci užívania kolagénu? Je to vážne len na mne alebo sú nejaké odporúčania, kedy je lepšie dať pauzu, alebo kedy jednoducho pokračovať? :)

frajtinka

nevsimla som si, ze by sa kolageny takto delili. co viem tak su akurat tak beauty kolageny a potom zas sportove