Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

tymra

kurajka88 napriklad aj ja ho uzivam :) podla mna sa vseobecne oplati taketo produkty brat dlhodobejsie aby si videla ten vysledok, alebo teda ucinok, a mohla si si to porovnat, ake to bolo pred tym, nez si s nim zacala :)

kurajka88

Hej? A uzivas ho dlho? Aj som si chcela nejaky pozriet tak sa pozriem na ten co si pisala. Nie mne ako nevadia, skor nemam rada stereotyp. Kazdy den pit to iste, zvacsa to mam tak, ze potom na to sabudam alebo nemam chut. Preto mi vyhovuju neutralne pripravky, ktore si viem zmiesat s niecim inym, na co mam chut

gogora

Presne tak, uplne v pohode si vies vybrat aj taky s neutralnou prichutou. Napriklad mozes vyskusat od Zeen, oni maju v ponuke aj bez prichute. Tiez ho uzivam a za mna je super. Inak je zaujimave, ze teda vyrazne chute ti prekazaju, to mas celkovo aj pri jedle tak?

kurajka88

Najlepsie je ak je neutralny teda nema ziadnu chut a tym padom si h mozes miesat s cim chces a na co mas prave chut

shimuri

tak kazdy sa zameriava na to svoje, a teda u mna je to chut a pokial je vyrazna, tak mi to prekaza.
praveze mam pocit, ze teraz je problem zohnat nieco co chut nema, respektive ma taku neutralnu. ved aj rozne vitaminy su presladene mi to pride.

kikca1988

Shimuri tak ak ti prekazaju vyrazne chute, vies si vybrat aj neutralny. Ved nie vsetky doplnky, ktore sa vyrabaju maju nejaku prichut :) Ci ty si sa do teraz len s takymi stretla?

alenkalienka

@shimuri no čo sa týka mňa, tak na tomto som nejako nelipla, že akú by mal mať chuť. Skôr som sledovala zloženie. Ako chápem, že pokiaľ ti výrazné chute prekážajú tak sa obávaš, ale sú na trhu aj také neutrálne, bez príchute :)

shimuri

pri vybere kolagenu ste brali do uvahy aj jeho chut? lebo napriklad mne celkom prekaza, ked je pri hocicom vyrazna, ci uz su to doplnky stravy alebo vitaminy. preto ma toto zaujima, ze ako su na tom chutovo jednotlive kolageny.

kikca1988

Simka214 tak super, ze si sa rozhodla. Myslim, ze sa ti nezunuje, ked mne nevadi do teraz ten ochuteny, chapes, tak aj tento bude v pohode :) Len ho netreba zabudnut uzivat pravidelne :) Ja sa tak dokopavam pravidelne mat kazdy den teply obed, a veru velmi mi to nevychadza :)

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.