Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

dasulienka98

hej hej chcela by som si nejaky zaostarat, no poviem tak, rada by som ostala pri jednom, bez toho aby som musela skusat viacero znaciek, tak preto mi vyber trva trocha dlhsie

brunetka28

Dasulienka98 a riešiš nejaký konkrétny výber kolagénu, alebo zatiaľ len tak okrajovo a teda všeobecne hľadáš informácie, ktoré by ti pomohli sa rozhodnúť? :)

dudinka57

myslim, ze to je tak bezne zauzivane medzi zienkami, ze ten morsky je povazovany za beauty a ten zivocisny ako nehovorim, ale tiez mam pocit ze je skor pre tych sportovcov, ktory potrebuju asi viac specificke zlozenie. mne vystacuje morsky a je super :)

simka214

dasulienka98 ano to je pravda. hovadzi je lepsi si myslim pre sportovcov, tak si treba ujasnit, kde by si najviac chcela vidiet zlepsenie. za ten cas si si este ziadny nevybrala?

dasulienka98

vies co tiez som v takej faze, ze sa snazim si o nom co to zisti a nejaky by som si chcela vybrat. zatial som sa docitala, ze pre take tie ucinky aj na krasu je vhodnejsi morsky kolagen a co sa zas tyka pohyboveho aparatu a chrupaviek, nan je zas lepsi ten hovadzi

manzelka

To sa pripnem aj ja, tiez by ma zaujimalo v com je rozdiel medzi morskym a hovadzim v ramci aj beauty ucinkov. Ci sa to lisi aj podla toho v akom veku by som ho chcela zacat uzivat?

michalienka12

a vies mi povedat, ktory je na co lepsie? teda myslim hovadzi alebo morsky. je medzi nimi nejaky rozdiel, alebo je to jedno. treba pozerat este na nejake ine zlozenie?

brunetka28

Tak myslím, že to je ok otázka, keďže nie každému vyhovuje jesť tabletky a v prípade užívania ak by to malo byť viackrát za deň.
Preto je asi lepšie si ujasniť, že či by ti vyhovoval viac ja neviem v práškovej rozpustnej forme a užívanie raz za deň aj čo sa týka ceny, že aká je pre teba ok. Či by to mal byť morský alebo hovädzí.

frajtinka

ako myslis aky? mne je jedno, ci bude tobolkovy, ci sa bude pit z flasticky alebo ho budem mat v praskovej podobe. hlavne je aby fungoval a pomahal

terria15

@marculienka55 ako ja si tiez myslim, ze je to zbytocne, ale nech sa kazda zienka rozhodne ako sama uzna za vhodne. ja uzivam zeen collagen a mne vyhovuje :) napriklad som si uz na zaciatku vsimla, ze sa mi zlepsila tak nejako kvalita vlasov. mne pred tym aj dost padali aj sa konce stiepili a teraz? parada :) @frajtinka no vela je moznosti, ty by si chcela aky uzivat? priblizne ze ci mas predstavu :)