Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

masajasa

jaaaj tak, takze nie je nutna ani nejak prestavka v uzivani? alebo co sa stane,ak by som si napriklad dala na mesiac pautu alebo raz za cas, proste nan zabudla?

bronimira

Ak chces aby mal co najlepsie ucinky a hlavne dlhodobe, tak podla mna nastalo, aby malo telo proste ten staly prisun vsetkych tych dobrot, ktore sa v kolagene nachadzaju

erikalahka

Hej, hej rada by som Natalka nejaky zacala uzivat. A oslovil ma aj tento, tak asi si ho aj ja kupim, snad mi bude vyhovovat. No ked ma tolko dobrych referencii, tak zly nebude, verim tomu :) :)

NatalkaBS

Ten Zeen Collagen o ktorom sa tu baby bavili som jej objednala. Chceš aj ty začať nejaký užívať? My ho užívame obidve, lebo aj ja som si ho hneď objednala a vyhovuje nám :-)

KAPACITOR

Ak má mamina nad 40 rokov kedy sa už kolagén netvorí,
odporúčam viac zložkový ALAVIS TRIPLE.
Ten je okrem iného aj na kĺbovú a svalovú hybnosť.
Alebo iný podobný.

NatalkaBS

Neuveríš ale to som aj spravila :-) :-D Keď som videla, že 9.5. je deň matiek, tak som ho objednala a podarovala som jej ho. Bola rada a už len počkať, či jej bude aj pomáhať ;-) Pevne ale dúfam, že áno, keďže skoro všetky ženy si ho len pochvaľujú.

marge1987

Natalka kolagen jej jednoznacne pomoze, teraz ide aj den matiek, tak jej mozes nejaky kupit:-);-) Aj moja mamina uziva kolagen a taktiez aj ja, podla mna nic lepsie neexistuje!

NatalkaBS

Baby moja mamina má 60 rokov, má strašne problémy s kĺbami. Myslíte, že by jej tento kolagén o ktorom sa tu bavíte pomohol?