Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

zaricitka

gogora ak ta to napadne, tak budem rada, ked mi to pozries, dakujem.

mijja mas pravdu, ze teraz skoro vo vsetkom je cukor. mam ale nabeh na cukrovku, tak preto som sa spytala, lebo si davam pozor, co jem, aby sa mi to nezhorsilo.

gogora

Tak touto otazkou si ma uplne dostala, kedze som cukor nikdy neriesila pri kolagene. No pozriem ti to, ked budem doma ale nemyslim si, ze to obsahuje nejako extra viac cukru.

zaricitka

gogora dakujem za vysvetlenie a teda ten zlaty, ktory ma aj citronovu prichut obsahuje viac cukru, kedze je ochuteny, ci nie?

gogora

Zaricitka obidva tieto kolageny su dobre. Ci si vyberies cierny alebo zlaty, tak dobre spravis. Rozdiel je medzi nimi taky, ze cierny je bez prichute a je to cisty kolagen a zlaty je s citronovou prichutou a obsahuje aj vitamin C, zinok a kyselinu hyaluronovu. Co sa tyka balenia a ceny, tak obidva su na tom rovnako :)

zaricitka

babulky, ktory je podla vas lepsie, ten cierny alebo zlaty?? aky je vlastne medzi nimi rozdiel? dakujem za odpoved :)

karka259

Teším sa:):) Už ho máš doma Janilka?

Gogora dobre, že si napísala aj keď ja som vedela, že čierny je neutrálny a že len zlatý je s citrónovou príchuťou. Každý si to predsa prečíta aj priamo na ich stránke:):):)

gogora

Zienky ospravedlnujem sa vam, zle som sa vyjadrila. Mam v tom uz zmatok, kedze predtym som mala od nich zlaty kolagen, ktory je ochuteny a tento cierny je klasicky, neochuteny. Len aby ste vedeli a potom na mna neukazovali prstom, ze som povedala, ze je citronova prichut a pritom tak nechuti! Este raz prepacte za tento moj omyl!