Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

ahjajjaj

ja by som potom ku kolagénu pridala aj prípravok s glukozaminom. Lebo keď trpí pokožka a vlasy, trpia aj kĺby. Treba predbehnúť zápal, či bolesť kĺbov prípravkami s obsahom kolagénu a glukozamínu. Tým sa zároveň vyriešia aj pokožka a vlasy.

marculienka55

@karka259 ahoj, ahoj, no co ako dopadli Vianoce? aka bola reakcia maminky na kolagen, pacil sa jej darcek? sme si povedali, ze si dame vediet a tak trosku sme na seba pozabudli :-D

karka259

Samozrejme, že napíšem Marculienka:);) Snáď to tak aj bude ale tak ona sa rada o seba stará, takže si myslím, že je to ideálny darček:)

marculienka55

@karka259 to si velmi dobry kolagen kupila. aj ja ho uz istu dobu uzivam a mne velmi pomaha. som si ista, ze takyto darcek tvoju maminku velmi potesi. potom po vianociach napis, aka bola jej reakcia :-)

karka259

Ženičky, pre moju maminku, ktorá má 58 rokov som objednala tiež ten zeen collagen pure. Objednala som ho preto, lebo do obchodov teraz v čase koronavírusu moc nechodím a keď si objednala priamo z ich stránky, tak som aj dopravu mala zadarmo. Pevne dúfam, že jej bude vyhovovať, lebo mne veeeeľmi vyhovuje:);)

kikusqa788

keby si si pozrela zloženie toho kolagénu, ktorý sme tu poradili modracik, tak by si zistila, že ten kolagén obsahuje aj kyselinu hyalurónovú a taktiež vitamín C a zinok. vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii kostí, chrupaviek a krvných ciev; prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. a je to všetko v jednom prášku, takže podľa mňa nič lepšie neexistuje.

modracik

Ja by som skor doporučila mamine krém, ktorý obsahuje aj iné zložky, potrebné pre jej pleť-a to je KYSELINA HYALURÓNOVÁ-vracia pružnosť,hebkosť pokožke,hlavne dodáva vlahu, ktorú v tomto veku pleť stráca.
ELASTÍN-dodáva pleti zdravý a svieži vzhľad
VÁPNIK,MEĎ,KREMÍK, INULÍN-cenné rastlinné prebiotikum.....KOLAGEN samozrejme. Toto by bolo vhodné pre jej pleť, určite už iný nebude viac chcieť, ak ho vyskúša.je jemnej koezstencie, s pumpičkou na dávkovanie, dlho vydrží.Ja ho používam aj ako nočný krém a vždy si vezmem 2. /Ak chcete konkrétne info,kiknite na moje meno/