Kolagén pre maminu

Príspevok v téme: Kolagén pre maminu
Dadadadis

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s kolagenom, ktorý by pomohol hlavne na zdravie, kĺby ale aj vypol pleť zlepšil vlasy atď.. Potrebujem ho pre maminu, ktorá má po 50 a chceli by sme jej nejaký kvalitný kúpiť. Ďakujem za rady, ale píšte len kvalitné a čo viete, že zaberajú.

nikma

naco spekulovat, raz ak mi niekto povie, ze to pomoze k lepsim vysledkom a este mi to aj pribalia, tak uz ked si zarobim kolagen, zapijem s nim aj to c-cko

bronimira

Preco by si ho neuzivala? S pure collagenom ho dostanes zadarmo a v zlatom je. Potom by bolo podla mna najlepsie, ak by si si objednala zlaty, ktory ho teda uz obsahuje. Uz ked chcem pre seba nieco spravit, tak nehladam ziadne klucky

daninka25

A čo sa stane ak s ním ten vitamín C proste nebudem užívať, má to na celý ten proces nejaký veľký vplyv. Nebudem potom badať teda žiadne výsledky alebo ako to potom je?

Zoe27

Kažopádne je teda fajn, ak sa s ním viatmín C užíva, tak som tomu aspon ja pochopila. Nevieš prosím ťa aká je teda najlepšia najoptimálnejšia dávka kolagénu v jednej dávke? čo som tak pozérala, tak kolagény, to majú rozdielne

bronimira

Co sa tyka samotnych ucinkov tak nie. Aj dennu davku kolagenu maju rovnaku. Zlaty je ochuteny a obsahuje uz aj vitamin c - snim sa lepsie kolagen vstrebava do tela a obsahuje aj kyselinu hyaluronovu a zinok. Pure kolagen je cisty bez prichute a k nemu napriklad u nich dostanes C vitamin zvlast v tobolkach

terria15

ahaaa a ten pure, bez prichute? ja som akurat dneska po nom poskulovala, ze by som vyskusala ten, uzivate niektora aj tento cisty?

bronimira

To je jedno, ide o teba, ci ti dana prichut chuti alebo nie. Ja uzivam citronovy, mam rada taku prichut a navyse obsahuje aj kyselinu hyaluronovu kyselinu a vitamin c, ktory podporuje lepsie vstrebavanie kolagenu.

Kamka_SL

Mna by zaujimal vas nazor - ochuteny kolagen alebo cisty bez prichute? Ma to na samotne ucinky nejaky dopad ta prichut?

bronimira

Myslim si, ze ked uvidis tie vysledky, budes si avat pozor, aby si nezabudala. To mas ako zo vsetkym, pokial nieco pravidelne neuzivas, nemozes cakat neviem ake vysledky. Raz za cas ked sa stane, vies stane sa kazdemu, no ja si napriklad na to davam pozor