Vztah alebo ako to je?

Príspevok v téme: Vztah alebo ako to je?
Furlla

Ahojte.
Spoznala som pred pol r.muza, ma 39, ja 31. Po 2 neuspesnych bolestivych vztahoch som sla s malou dusickou. Vedel o tom. Rozpravali sme sa. Je slobodny, bez zavazkov, uspesny ale to nebolo to, co ma zaujalo, najskor som onho az tak zaujem nemala, no spolocnou komunikaciou sa mi priblizil tak som tomu dala sancu. Samozrejme bol vcelku aktivny, program, snaha atd. Neskor uz polavil a po 3 mesiacoch som sa ho na rovinu spytala, ze mi to nieco pripomina a ze pokial mu uz nejde o nic vazne tak nech to rychlo skoncime. Chcel sa porozpravat osobne, lenze v ten den mu do toho nieco objektivne voslo a mne takisto, cestovala som prec kvoli pohrebu. Tyzden sme sa nevideli, ale pisal. Ked somm sa vratila, tak som sa ho na rovinu pytala ci sa vobec este uvidime, a akoby sa nic nedialo, len zavtipkoval a ci chcem nazadok. Dohodli stretnutie A potom sme opat fungovali relativne okej. Z toho stresu co som posl.obdobie mala , pohreb, aj on, som nejak zospodu ochorela (prechladla), proste imunita narusena. Trvalo to 2 mes, samozrejme celibat, ale fungovali sme aj nadalej, relativne, komunikovali o tom. Vtedy som sa tak ukludnila ked sme nemali sex, hovorim si, ze je so mnou, aj kvoli mne, nie len kvoli sexu (moje myslienky). No len co problem pominul, proste tie myslienky ze nieco nie je v poriadku ptretrvavaju. Vidime sa tak 1-2x do tyzdna. Ked je sviatok alebo sa nepracuje nie vzdy sme spolu. Nehovori o spoloc.planoch, stretnutia su len operativne, nic planovane. Mame aj ine aktivity, napr.nakupy, kedysi prechadzky, vecera v meste, ale...mam jednoducho pocit, ze ma neberie seriozne, len ako doplnok na obcasne chvile. Uvazujem ze opat otvorim temu, ale, najskor som chcela vediet nazor, lebo nikdy som so starsim clovekom nechodila, mozno ti chlapi inak funguju..neviem...ale po takom case by som uz aj ja chcela travit spolu viac casu..lebo mi uz chyba. Len asi ja jemu nie

Furlla

Slobodnemaciatko - citova stranka? Ja tam ziadnu nevidim, nic romanticke som s nim nezazila okrem prvych 3-5 sexov, kedy si ma po skonceni hned pritulil a rozpravali sme sa. Potom to uz bolo bez bozkov, bez objati, nemyslim si zeby sex nefungoval, bol pomerne casto stale 2-3x za tyzden, fungovalo to, bol uspokojeny ale rad si veci robil podla seba, akceptovala som. Iba co ma raz nepriamo urazil ze male prsia su naprd. Ja mam male cca mensie Bcka. Ze pre efekt by mali nejake byt. Ale postava a vsetko sa mu myslim pacilo dost. Vela krat mi povedal ,ze takto si ta musim odfotit ...als to som odmietla, proste to mi prislo ze ma bere jak len material. Velakra chcel po mne aj aby som mu poslala nejake fotky. Raz si z mojho mobilu poslal foto v plavkach pod vodou, kde bol detail na moj zadok..a nepytal sa!!
Na druhej str. nema rad romanticke filmy, raz bol na mma nevrely ze som navrhla (podla mna to ani nebol romant.film, len uvod mal taky, skor bol o zamysleni, veda, atd...) vtedy zaspal a ked sa prebudil a hovorim mu ze sak neh kludne prepne, povedal nevrelo, ze ho mam nechat spat.

Furlla

Ale mal nejake. O nejakych 2 vztahoch viem ked bol este mlady, jeden pocas vysky a aj po vyske nieco, ale isto nic dlhodobe. Ale viem ze naposledy mal 1 vztah pred 2 rokmi. Trval rok a pol az dva roky. Najskor ze nebol namotany ze ta zena si ho namotala varenim, programom aktivitou atd. Ale ze potom ju prekukol, ze ho moc tlacila do veci co nechcel, spoznat rodinu, ist na svadbu niekomu atd... ze sa vkuse hadali, rozchadzali, schadzali. Po tom ako ju prekukol zaujal odstup a ona to nevedela spracovat. Robila veci ze si vymyslela profil a pisala mu cez to a pod. Ze priznal ze posledne mesiace bol s nou uz len kvoli jednej veci. Ale nakoniec to on skoncil. Zbalil jej veci odniesol a odvtedy sa uz nekontaktovali.

Furlla

Hm slaby muz, k nemu mi to ani nepasuje. Ma vysoko zodpovednu pracu, postavenie. Bol vzdy muz cinu, rozhodny a seriozny. Konal, nekecal. Isiel si vzdy za svojim. Tak...on mi ako slaby muz rozhodne neprisiel. Ale tak ktovie.... teraz sa sprava presne opak toho ako som ho doposial poznala.

slobodnemaciatko

Co chces vysvetlit?
Je nepripraveny. Slabi muzi maju milenky a silni muzi maju vztah/rodinu.

Vyvoj v niektorych pripadoch akosi stagnuje.
Ty si sa priamo opytala.

25karina25

V tomto pripade by som isto otvorila temu a spytala sa ho na rovinu, ci je v tom vztahu stastny. Ako si napisal, radsej skor ako to tahat dalsie roky a potom prist na to, ze to nie je to prave orechove.

Furlla

Nemyslim si ze nevie. Skor vie, ze to neni ono, alebo mu nieco vadi, aspon tak som to z neho poslednu dobu citila. Bol nervozny, obcas ma ponizil, vyslovene hovoril o buudcnosti v jednotnom cisle...akoby sa mi snazil nepriamo naznacit veci.... Ale tak konala som, otvorila som temu, aj navrhla ze ked ma v tom so mnou jasno, ze sa nemusime rozpravat ale staci ze to ukoncime takto cez spravu. Akceptoval rozhovor. Ale dodnes sa nekonal. Takze ja som uplne zmatena. Ci niekoho ma, ze venuje energiu inde, alebo ci len naozaj nechce riesit, ale preboha, pol rok ho poznam, viem ze k vsetkym veciam sa stavia vzdy seriozne. Ma zodpovednu pracu, posobil lojalne, tak nechapem preco v tejto veci je uplne iny nez ho poznam? Ved pri prvom probleme z juna on bol ten co inicioval rozhovor ked som ja zacala riesit veci cez spravy. On bol ten akoby racionalnejsi. Tak kde to vsetko je?

ovomaltine

mozno on stale nevie, tak ako je nemastny neslany vo vztahu, tak aj nadalej nevie. mozno nad tym aspon premysla.
ja by som sa neozvala, radsej nech rozmysla a ozve sa potom, akoby mi mal povedat, ze nevie.