Vztah alebo ako to je?

Príspevok v téme: Vztah alebo ako to je?
Furlla

Ahojte.
Spoznala som pred pol r.muza, ma 39, ja 31. Po 2 neuspesnych bolestivych vztahoch som sla s malou dusickou. Vedel o tom. Rozpravali sme sa. Je slobodny, bez zavazkov, uspesny ale to nebolo to, co ma zaujalo, najskor som onho az tak zaujem nemala, no spolocnou komunikaciou sa mi priblizil tak som tomu dala sancu. Samozrejme bol vcelku aktivny, program, snaha atd. Neskor uz polavil a po 3 mesiacoch som sa ho na rovinu spytala, ze mi to nieco pripomina a ze pokial mu uz nejde o nic vazne tak nech to rychlo skoncime. Chcel sa porozpravat osobne, lenze v ten den mu do toho nieco objektivne voslo a mne takisto, cestovala som prec kvoli pohrebu. Tyzden sme sa nevideli, ale pisal. Ked somm sa vratila, tak som sa ho na rovinu pytala ci sa vobec este uvidime, a akoby sa nic nedialo, len zavtipkoval a ci chcem nazadok. Dohodli stretnutie A potom sme opat fungovali relativne okej. Z toho stresu co som posl.obdobie mala , pohreb, aj on, som nejak zospodu ochorela (prechladla), proste imunita narusena. Trvalo to 2 mes, samozrejme celibat, ale fungovali sme aj nadalej, relativne, komunikovali o tom. Vtedy som sa tak ukludnila ked sme nemali sex, hovorim si, ze je so mnou, aj kvoli mne, nie len kvoli sexu (moje myslienky). No len co problem pominul, proste tie myslienky ze nieco nie je v poriadku ptretrvavaju. Vidime sa tak 1-2x do tyzdna. Ked je sviatok alebo sa nepracuje nie vzdy sme spolu. Nehovori o spoloc.planoch, stretnutia su len operativne, nic planovane. Mame aj ine aktivity, napr.nakupy, kedysi prechadzky, vecera v meste, ale...mam jednoducho pocit, ze ma neberie seriozne, len ako doplnok na obcasne chvile. Uvazujem ze opat otvorim temu, ale, najskor som chcela vediet nazor, lebo nikdy som so starsim clovekom nechodila, mozno ti chlapi inak funguju..neviem...ale po takom case by som uz aj ja chcela travit spolu viac casu..lebo mi uz chyba. Len asi ja jemu nie

ovomaltine

suhlasim s Mayshou, no dost si si s nim vytrpela, tipujem, ze aj ta byvala, urcite by ste sa zhodli, ze bol poriadne divny. neviem, preco si takito zacinaju, ked vztah ani nechcu.

alenkalienka

To je teda vzťah, to si neviem predstaviť, že by som takto s niekým fungovala, veď to jak keby mu len slúžku robila

Furlla

A co ja viem, ona narozdiel odomna byvala unho. Ale asi preto ze mu stale varila a hyckala ho, mal o vsetko postarane. tvrdil, ze ked boli pohadani, tak sla k sebe, a tak fungovali dookola. Hadky, odlucenie, naspat...potom sa priznal ze posledne mesiace s nou fungoval tak, ze to uz bolo len o jednom, iba o sexe. A cim viac bol odmerany k nej, ona to nezvladala a robila sceny. Potom ze ho zacala vydierat sexom. Preto vznikali hadky. Nakoniec po poslednom vylete kedy sa pohadali, jej zbalil veci odniesol a odvtedy sa uz nestretli. A teraz ze je vydata, ale ze vzala si muza co mal rodinu a aj male deti. Odisiel od rodiny. Ktovie naozaj ci aj ona bola uplne kompletna. Niekedy sa ludia takpovediac najdu. A mala vtedy 33r.tusim ked spolu chodili.

Furlla

A co ja viem, ona narozdiel odomna byvala unho. Ale asi preto ze mu stale varila a hyckala ho, mal o vsetko postarane. tvrdil, ze ked boli pohadani, tak sla k sebe, a tak fungovali dookola. Hadky, odlucenie, naspat...potom sa priznal ze posledne mesiace s nou fungoval tak, ze to uz bolo len o jednom, iba o sexe. A cim viac bol odmerany k nej, ona to nezvladala a robila sceny. Potom ze ho zacala vydierat sexom. Preto vznikali hadky. Nakoniec po poslednom vylete kedy sa pohadali, jej zbalil veci odniesol a odvtedy sa uz nestretli. A teraz ze je vydata, ale ze vzala si muza co mal rodinu a aj male deti. Odisiel od rodiny. Ktovie naozaj ci aj ona bola uplne kompletna. Niekedy sa ludia takpovediac najdu. A mala vtedy 33r.tusim ked spolu chodili.

Furlla

Maysha
Amo, vedela som o jeho rodine celkom dost. Ako sa maju, co robia, o jeho bratovi a jeho rodine (narodil sa im akurat syn), o jeho sestre a jej rodine (maju male 1r.dieta) posielal mi fotky a pod. My sme vela veci zdielali medzi sebou, zo sukromia, aj on sa mi s niecim postazoval, aj ja. To iste aj o kamaratoch sme vela veci medzi sebou zdielali. Proste rozpravat sme sa mali o comkolvek. Mala som pocit ze je medzi nami skrz toto aj take puto, ze sj vsetko rozpravame, aj z prace tym ze sme z rovnakej sfery. Bavili nas rovnake veci - dizajn napriklad. Kukali sme stale prerabky, konzultovali. Toto ai myslim bolo v poriadku. Aj sex bol dobry, nestazoval sa, mali sme ho casto a vyzeralo ze nas to aj bavi spolu, vzdy to bolo plne smiechu na zaciatku, ....ale tym by som asi tak skoncila. Ostatne veci uz neboli tak pozitivne - najma ten rozdiel medzi nami,stale som citila ze je taky povysenecky, ked mi poukazoval na veci jak lacne hodinky, spirala, chlpky na stehnach ktore mi nevidno, len malo na slnku taky odlesk. Male prsia, furt cosi...alebo ziadna ina intimita, ziaden bozk ani pocas sexu, ani len tak, iba na privitanie a odlucenie. Ziadne objatie. To sa pamatam ja na zac.som ho sla rano objat v kuchyni, asi po 2 tyzd.len tak okolo bruska (tym ze on vysoky, ja malicka) a absolutne nic ziadna reakcia pohyb opatovanie objatia. Odvtedy som to uz ani neskusala...kolko krat nervozne reakcie na mna, ze mam dojst tu zmrzlinu lebo jemu vadi to cinkanie lyzicky o pohar a chce spat. Taketo prejavy nervozity boli caste. Alebo ked som nieco nepocula co povedal, zas nervozny. ...necitila som sa pri nom dobre, skrz jeho spravanie. Dobre bolo len 1. Max.2. tyzden, potom uz chlad a nezaujem.

Maysha

Neanalyzuj ho, on sa vyhovára na bývalé vzťahy a presne ako opísal tu jednu ex..Ze vraj ju prekukol, ako prekukol? Ze dievča chcelo cítiť nejakú istotu v ňom? Preto ho chcela zoznámiť s rodinou, volala na svadby atď.. Však to partneri spolu robia. Teda ak to myslia spolu vážne. Už tu je evidentný nezáujem, neochota. Jednoducho ju nebral vážne ale presne ako teba, ako chvilkovu záležitost, która mu nacas vyhovovala. Akonáhle si ty alebo jeho ex vytiahla že by to chcela posunúť, začal cuvat on, lebo ta "prekukol"... A ešte tie jeho reči inteligentné... no toto je typicky oyebavak. A że bývala bola psychopatka, no skôr by som povedala ze on je nejaký sociopat. Vieš niečo o jeho rodine? Otec, mama, súrodenci? Myslím reálne a nie nejaké bláboly co ti nakecal.. Len tak si zistiť kde tkvie ten jeho strach zo záväzkov.. Taky člověk nikdy nebude chcieť trvalý a vážny vzťah, ani deti, svadbu atď.. Len pár pekných rečí nakecat ktoré nás ženy dokážu pobalamutit. Snaž sa naňho čo najskôr zabudnúť a odpútať sa od neho. Ver ze to s tebou vážne nemyslel už od začiatku. Rani to ale je to tak, nic viac nič menej, aj keď sa ti to zdalo výnimočné, iné, romantické, inteligentné a neviem aké.. Nepremyslaj nad nim toľko, je to zbytočná strata času, ktorý môžeš využiť efektivnejsie

Furlla

dzulili -ved, uz sa to uzavrelo s tym, ze nic neciti a uvedomuje si ze sa nesprava tak ako by sa mal spravat, proste z jeho strany to vraj nejde tak jak by to malo, aj napriek tomu, ze vraj vsetko bolo "fajn" a mame si co povedat. to napisal. A uz nevedel co viac k tomu povedat. Sice potom napisal ci by nebolo dobre sa predsa len stretnut a porozpravat, ale uhral to potom tak neutralne, ze dohodneme sa. Ale popravde, asi nema vyznam vracat sa do minulosti, asi by som to uz zamietla. Co by sme si mali este vysvetlovat ... strata casu a energie

dzulili

// nechem ta sklamat, no ja v tomto vasom kvazy vztahu nejaky ten vyznam nevidim, zbytocne s nim stracas cas, ktory by si si mohla uzivat s niekym takym vies ozajskym

ovomaltine

ved to, ze ked sa do niekoho zamilujeme, tak ho mame radi takeho aky je a hlavne v zaciatkoch, obdivujeme alebo neprekazaju nam aj nedostatky

Furlla

Daniela - v tom momente som mu to aj chcela povedat, ze tak jak on chce pre efekt vacsie prsia aj ja chcem pre efekt pekne muzske telo, on uz davno nema formu ako mal + vacsie brucho (ale snazi sa, behava). Ja som ho mala rada takeho aky je. To bol ten rozdiel.