Vztah alebo ako to je?

Príspevok v téme: Vztah alebo ako to je?
Furlla

Ahojte.
Spoznala som pred pol r.muza, ma 39, ja 31. Po 2 neuspesnych bolestivych vztahoch som sla s malou dusickou. Vedel o tom. Rozpravali sme sa. Je slobodny, bez zavazkov, uspesny ale to nebolo to, co ma zaujalo, najskor som onho az tak zaujem nemala, no spolocnou komunikaciou sa mi priblizil tak som tomu dala sancu. Samozrejme bol vcelku aktivny, program, snaha atd. Neskor uz polavil a po 3 mesiacoch som sa ho na rovinu spytala, ze mi to nieco pripomina a ze pokial mu uz nejde o nic vazne tak nech to rychlo skoncime. Chcel sa porozpravat osobne, lenze v ten den mu do toho nieco objektivne voslo a mne takisto, cestovala som prec kvoli pohrebu. Tyzden sme sa nevideli, ale pisal. Ked somm sa vratila, tak som sa ho na rovinu pytala ci sa vobec este uvidime, a akoby sa nic nedialo, len zavtipkoval a ci chcem nazadok. Dohodli stretnutie A potom sme opat fungovali relativne okej. Z toho stresu co som posl.obdobie mala , pohreb, aj on, som nejak zospodu ochorela (prechladla), proste imunita narusena. Trvalo to 2 mes, samozrejme celibat, ale fungovali sme aj nadalej, relativne, komunikovali o tom. Vtedy som sa tak ukludnila ked sme nemali sex, hovorim si, ze je so mnou, aj kvoli mne, nie len kvoli sexu (moje myslienky). No len co problem pominul, proste tie myslienky ze nieco nie je v poriadku ptretrvavaju. Vidime sa tak 1-2x do tyzdna. Ked je sviatok alebo sa nepracuje nie vzdy sme spolu. Nehovori o spoloc.planoch, stretnutia su len operativne, nic planovane. Mame aj ine aktivity, napr.nakupy, kedysi prechadzky, vecera v meste, ale...mam jednoducho pocit, ze ma neberie seriozne, len ako doplnok na obcasne chvile. Uvazujem ze opat otvorim temu, ale, najskor som chcela vediet nazor, lebo nikdy som so starsim clovekom nechodila, mozno ti chlapi inak funguju..neviem...ale po takom case by som uz aj ja chcela travit spolu viac casu..lebo mi uz chyba. Len asi ja jemu nie

ahjajjaj

do toho rozhovoru sa mu nechce, bojí sa Tvojich výčitiek, či toho, že sa s ním chceš rozprávať preto, aby si sa rozišla, a to by nespravilo dobre jeho egu. Dopraj mu to jeho ego, ktoré možno fakt nie je hodne ani slova. Keby mu na Tebe záležalo, neodkladal by to...

Furlla

Netusim. Asi to ostane len na mne, uzatvorit to sama v sebe a hotovo. Mozno uz bez spravy, z mojej aj jeho strany...ved ked nepise...

Ale ako tvrdil, napisal, ze mozem aj ja prva napisat, nemusi vzdy on zacinat konverzaciu. Tak aj som uvazovala ze napisem, lenze co by som ...., ved ja proste cakam na rozhovor a on piatok aj sobotu mal "dovod" preco nekomunikovat o probleme a nedela pondelok je bez spravy. A ja bez rozhovoru dalej normalne fungovat neviem....bud to budem mat vysvetlene a kludne nech mi aj vycita moje chyby, alebo to nebude vysvetlene a ja uz viac neurobim...teda asi ani tu spravu nenapisem.

Furlla

Ano ved to bolo cielom, chcela som sa ho na rovinu opytat ze ako to je..., napisal ze ok, ze sa porozpravame, ale piatok si nenasiel cas, uz mam vypite, a za cely vikend sa naozval len co jednu spravu napisal sobotu vecer, ze ma program, ze bol na bajku s kamosom. Vsetko, nic viac ..a ja ho nahanat nebudem.

zazrivienka

jemu to takto asi vyhovuje, no ty uz zjavne hladas nieco ine, tak je na mieste porozmyslat, ci by nebolo lepsie si najst niekoho, proste s kym by si fungovala normalne a nemusela takto neustale cakat, lebo tie myslienky takymto stylom nepomiznu a poviem ti osobne by ma to tiez nebavilo

Furlla

Nuz, doteraz sa ten rozhovor ani nekonal. Sice mi v piatok napisal ze ok porozpravame sa, ze tiez to vidi ze to neni uplne ok. v sobotu sa cely den neozval, vecer mi dosla od neho sprava, ze sa cez den neozval, lebo az teraz dosiel na byt, ze ma u seba na vikend kamosa zo stred.slovenska, boli na bajkoch. Poslal k tomu fotku ich dvoch. A dnes sa zase neozval. Ja uz nepisem nic.

Furlla

Napisala som mu, zeby sme sa mali porozpravat, chcem mat vo veci jasno a nezda sa mi to celkom ako fungujeme. Napisal ze hej mali by sme..a ze som bola odmerana posledne dni ale ze aj chape. A ze mozem aj ja prva napisat, cez den, nielen on furt pise. No a ja ze ano odmerana, spracovavala som veci v hlave aby som nekonala impulzivne. A ze na zaciatku som vzdy taka pasivna. A on ze teraz ma pivo v sebe, ze riesit to nechce, ze budeme to rozoberat potom. Ale ze tiez to vidi ze to neni uplne ok.