Vztah alebo ako to je?

Príspevok v téme: Vztah alebo ako to je?
Furlla

Ahojte.
Spoznala som pred pol r.muza, ma 39, ja 31. Po 2 neuspesnych bolestivych vztahoch som sla s malou dusickou. Vedel o tom. Rozpravali sme sa. Je slobodny, bez zavazkov, uspesny ale to nebolo to, co ma zaujalo, najskor som onho az tak zaujem nemala, no spolocnou komunikaciou sa mi priblizil tak som tomu dala sancu. Samozrejme bol vcelku aktivny, program, snaha atd. Neskor uz polavil a po 3 mesiacoch som sa ho na rovinu spytala, ze mi to nieco pripomina a ze pokial mu uz nejde o nic vazne tak nech to rychlo skoncime. Chcel sa porozpravat osobne, lenze v ten den mu do toho nieco objektivne voslo a mne takisto, cestovala som prec kvoli pohrebu. Tyzden sme sa nevideli, ale pisal. Ked somm sa vratila, tak som sa ho na rovinu pytala ci sa vobec este uvidime, a akoby sa nic nedialo, len zavtipkoval a ci chcem nazadok. Dohodli stretnutie A potom sme opat fungovali relativne okej. Z toho stresu co som posl.obdobie mala , pohreb, aj on, som nejak zospodu ochorela (prechladla), proste imunita narusena. Trvalo to 2 mes, samozrejme celibat, ale fungovali sme aj nadalej, relativne, komunikovali o tom. Vtedy som sa tak ukludnila ked sme nemali sex, hovorim si, ze je so mnou, aj kvoli mne, nie len kvoli sexu (moje myslienky). No len co problem pominul, proste tie myslienky ze nieco nie je v poriadku ptretrvavaju. Vidime sa tak 1-2x do tyzdna. Ked je sviatok alebo sa nepracuje nie vzdy sme spolu. Nehovori o spoloc.planoch, stretnutia su len operativne, nic planovane. Mame aj ine aktivity, napr.nakupy, kedysi prechadzky, vecera v meste, ale...mam jednoducho pocit, ze ma neberie seriozne, len ako doplnok na obcasne chvile. Uvazujem ze opat otvorim temu, ale, najskor som chcela vediet nazor, lebo nikdy som so starsim clovekom nechodila, mozno ti chlapi inak funguju..neviem...ale po takom case by som uz aj ja chcela travit spolu viac casu..lebo mi uz chyba. Len asi ja jemu nie

daniela2

"Lacne hodinky, alebo spirala, Divny akoze novy parfum, chlpky na stehnach, ktore nevidno, len na slnku odlesk. Potenie -tvrdil ze jeho ex sa nepotila vobec). Dalej Male prsia, trosku treba vyformovat zadok zas dlhe nohavice nosim"

on ťa chcel zmeniť na svoj obraz a nemiloval takú aká si. Ozaj, ako by sa asi cítil, kebyže mu povieš, že má príliš chudý alebo krátky úd? To ako recipročne k tvojim malým prsiam.
Nič z týchto vecí by Ti chlap, ktorý Ťa ľúbi nepovedal. Spravila si fajn, že si z takéhoto nevzťahu vycúvala.

Furlla

Dlhe nohavice som nemala vzdy, nosila som aj sukne saty a kratasy, ale ked som mala ten zdr.peoblem, a sli sme do obch.centra kde je klima, radsej som si dala dlhe gate. Lenze to nemohol tusit preco.
No kazdopadne toto su voloviny, co sa riesili. Ten najdolezitejsi problem bol inde....

ovomaltine

zaujimave, ze ste sa vobec v niecom zhodli, lebo vyzera to, ze ste poriadne odlisni.
tiez som v lete pozorovala plno ludi v dlhych nohaviciach, tiez to celkom nechapem. :))

cvk

Nejdem sa ja do nikoho obúvať, len ma to naozaj zaujíma, čo ženy k tomu vedie. Lebo aj s mojom okolí ich poznám dosť čo v takých vzťahoch sú podstatne dlhšie ako pol roka... Pre mňa je to absolútne nepochopiteľné, tak by som rád počul názor z tej druhej strany prečo to tak je...

Furlla

Cvk- nuz, ved preto som to riesila. Nezostavala som roky v takom vztahu. Ale tak 5 mesiacov to bolo. Hej, na tychto veciach sa vztah nezaklada, ale ked si s druhym rozumies po inych strankach, najma tie nazory, postoje, zaujmy, po intelig.stranke sme sa naozaj nasli. Hej, viem, ze teraz sa obujete, ze to ako sa spraval nie je znak inteligencie, ale su rozne roviny... Len...to ostatne zlyhalo...

cvk

Ahoj, ja by som mal takú otázku, neber to v zlom, len ma to naozaj úprimne zaujíma. Nie je to zjavne úplne tvoj prípad, ale má to isté náznaky... Prečo ženy v dnešnej dobe za každú cenu ostávajú vo vzťahoch, v ktorých si ich chlap očividne neváži, poprípade dokonca ponižuje ? Hodinky, špirála alebo parfum nie sú predsa veci na ktorých by sa mal zakladať vzťah, nie ?

Furlla

Simona... Niekedy to nie je tak ze clovek si potrebuje ujasnit ako je na tom s citmi? Ze potrebuje cas? Ja si nemyslim ze je to zase uplne mimo.

Simona393

Toto je dobré. Odteraz aj ja to budem používať ,ked nebudem chcieť priamo odpovedať na otázku - "Musím najprv analyzovať, čo práve cítim. Najprv zistím, potom sa ti ozvem..! Ked sa ani potom neozvem, práve analyzujem !

Furlla

No neozrejmilo, len sme to uzavreli, tj rozisli sa a aspon v tom mam jasno, ze neostavam vo vztahu ktory nefunguje. Samozrejme skutocne dovody neviem, mozem si len domysliet, z toho co vsetko mi vycital za cely ten cas. Lacne hodinky, alebo spirala, ktora sa mi v lete casto otlacala, ale len v lete. Vraj Divny akoze novy parfum, ale to bol ten isty, a z mojho okolia chlapom sa pacil. chlpky na stehnach, ktore nevidno, len na slnku odlesk, ze si mam vydepilovat. Potenie (nie chorobne, potila som sa vzdy malo, len primerane vlhko pod pazuchami, napr.pri fyz.aktivite, ale citit ma nikdy nebolo, to viem isto. Alebo som sa potila pri sexe, ale to vsetko s mierou, tj len trochu vlhka pokozka, ziadne kropaje. On tvrdil ze jeho ex sa nepotila vobec). Dalej Male prsia, trosku treba vyformovat zadok (ale to som brala, sama som cvicila, inak miery mam 92, 65, 85, takmer idealne, nemam zlu postavu). Dalej ze zas dlhe nohavice nosim, obcas som si len dala saty suknu kratasy. No proste furt nieco...furt... s hocicim bol nespokojny.