Vztah alebo ako to je?

Príspevok v téme: Vztah alebo ako to je?
Furlla

Ahojte.
Spoznala som pred pol r.muza, ma 39, ja 31. Po 2 neuspesnych bolestivych vztahoch som sla s malou dusickou. Vedel o tom. Rozpravali sme sa. Je slobodny, bez zavazkov, uspesny ale to nebolo to, co ma zaujalo, najskor som onho az tak zaujem nemala, no spolocnou komunikaciou sa mi priblizil tak som tomu dala sancu. Samozrejme bol vcelku aktivny, program, snaha atd. Neskor uz polavil a po 3 mesiacoch som sa ho na rovinu spytala, ze mi to nieco pripomina a ze pokial mu uz nejde o nic vazne tak nech to rychlo skoncime. Chcel sa porozpravat osobne, lenze v ten den mu do toho nieco objektivne voslo a mne takisto, cestovala som prec kvoli pohrebu. Tyzden sme sa nevideli, ale pisal. Ked somm sa vratila, tak som sa ho na rovinu pytala ci sa vobec este uvidime, a akoby sa nic nedialo, len zavtipkoval a ci chcem nazadok. Dohodli stretnutie A potom sme opat fungovali relativne okej. Z toho stresu co som posl.obdobie mala , pohreb, aj on, som nejak zospodu ochorela (prechladla), proste imunita narusena. Trvalo to 2 mes, samozrejme celibat, ale fungovali sme aj nadalej, relativne, komunikovali o tom. Vtedy som sa tak ukludnila ked sme nemali sex, hovorim si, ze je so mnou, aj kvoli mne, nie len kvoli sexu (moje myslienky). No len co problem pominul, proste tie myslienky ze nieco nie je v poriadku ptretrvavaju. Vidime sa tak 1-2x do tyzdna. Ked je sviatok alebo sa nepracuje nie vzdy sme spolu. Nehovori o spoloc.planoch, stretnutia su len operativne, nic planovane. Mame aj ine aktivity, napr.nakupy, kedysi prechadzky, vecera v meste, ale...mam jednoducho pocit, ze ma neberie seriozne, len ako doplnok na obcasne chvile. Uvazujem ze opat otvorim temu, ale, najskor som chcela vediet nazor, lebo nikdy som so starsim clovekom nechodila, mozno ti chlapi inak funguju..neviem...ale po takom case by som uz aj ja chcela travit spolu viac casu..lebo mi uz chyba. Len asi ja jemu nie

Parker

Nahoď tému, že by si si s ním chcela založiť rodinu a sleduj jeho reakciu.

Potom príď napísať, čo si videla.

Furlla

No prave rodina nepozna jeho, ani jeho rodina mna. Proste my sme take typy, ze netlacime na pilu, uvidime ako sa to vyvinie a tak to posunieme dalej. No co je horsie ani kamarati nas nepoznaju. On ma obcas volal s jeho kamosmi von, ale, zo zac.som nechcela, prave pre tu opatrnost, nech nedopadnem ako s ex, ze sa mnou pochvalil pred vsetkymi kamosmi a potom ma odkopol, vratil sa k byvalej. A co sa mojich kamosov tyka tak akurat su cerstvo s babatkami, videla som ich len kratko, na chvilu, nejake stretko v meste uz nehrozi. A dalsie kamosky, no tie zrovna on nemusi, podla toho co sme sa rozpravali. Co aj chapem, maju svoje maniere. Stretavame sa unho, obcas unho prespim. Ku mne pride len ked som sama, to zvycajne nieco navarim ze sa pride naobedovat a potom niekam ideme. U mna ale nespal, nemam dobry ani matrac :) .len tie jeho sposoby su velmi chladne, mozno ze taky je alebo proste len nic neciti, len napr.-milovanie je bez bozkov, ako obcas bozkava moje telo ale na usta nie. Jedine bozky co si dame su pri prichode a odchode. Objatie ziadne, lezime na gauci a ziadne tulenie, nic. Jeho jedinym prejavom je steklenie a podpichovanie. Ale nic citove nereflektujem...

daniela2

daj tomu ešte čas. A čo Tvoja rodina? Vedia o ňom? Jeho rodina vie o Tebe? Keď máte spolu intímny vzťah, kde ste vtedy? Uňho doma? Býva sám?