Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

Almarinos

Dôvod prečo sa tento vírus šíri je ten, že ľudia sú dr***tí, chodia nemocní do roboty a neviem kde ešte. A keď kýchajú, ani si poriadne nezakryjú ústa.
Je to strašné. No a v Košiciach to zasa jeden zatajil, že bol v Taliansku. No a chytil to. Keby ľudia boli zodpovednejší, nemuselo by sa to toľko šíriť.
No mne sa potom smejú ľudia, že sa vyhýbam nemocným ľuďom keď kašlú. Dúfam, že ich viacerých tento koronavírus poučí.
Ale zas ďalšia vec je,že keď je človek nakazený a má teplotu a začne kýchať, tak je tak oslabený, že ťažko sa mu zakrývajú ústa. To poznam na sebe.

K tomu kokosovému oleju som našiel toto:
www.icp.org.ph
Keď som to dobre pochopil, je tam navrhnutá klin. štúdia, kde by sa ľudia rozdelili do 5 skupín, a skúšalo by sa ako by zareagovali na liečivá na báze kokos. oleja. V jednej skupine pacientov sa odporúča (navrhuje) 45 g kokos.oleja denne a v druhej 800 mg monolaurínu denne.

Myslím si, že vláda nerobí dostatok opatrení. Mali by nás informovať presne o tom, čo by sme mali konkrétne užívať, aby to zabralo na tento vírus. Lebo tie rúška nie sú. 100 % ochrana. Vírus prenikne cez medzery medzi rúškom a tvárou.

Ja konkrétne používam servítok priložený na nos a ústa, keď som napr. v lekárni alebo idem cez skupinu ľudí. Určitý počet mikróbov to vysuší.

mjanik

žijem normálne ako doteraz.Zbytočný humbuk robia novinári,treba ich pozavierať pre šírenie nepravdivých správ

suklo1125

cim sa mam pripravovat? spravam sa normalne ako aj ked chripkove obdobie, to znamena, ze sa vyhybam ludom, ktori su evidentne chori, kaslu, kychaju a umyvam si pravidelne ruky, vzdy ked idem mhd, ked pridem domov z vonku, po navsteve toaliet a pred jedlom. to je bezny rezim