Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

chamomile

best, alkohol znizuje imunitu. aj v taliansku, kde to je hrozive ostali potraviny a lekarne otvorene a krcmery hovori, ze musime chodit denne von aspon na pol hodinu, kvoli imunite a D vitaminu.
vypocujte si krcmeryho na sme zo vcera, je to velmi dobre.
cesi idu robit taketo opatrenia? no teda.

EV365

Na Slovensku je už veľa nakazených, čo boli po dovolenkách v zahraničí, len sa o tom nikde nepíše. Šírenie vírusov nemožno zastaviť. Šíriť treba osvetu, ako prebieha choroba, ako sa liči, a mať nejaké zásoby, potravín aj liekov. Vitamín C je prvá vec ktorú treba v prípade choroby brať. Treba teplo, pokoj, tekutiny. Je možné že okrem škôl zavrú aj fabriky a obchody.

fonte

V cechach udajne pripravuju nasadenie armady na uzatvorenie hranic, ciest a na kontrolu zakazu vychadzania. Uff.
Dalsie info su este hrozivejsie a to je rektoaktivita nakazy, to znamena, ze aj ten, co sa vylieci sa moze v kratkom case znova nakazit, v cine takto zomrel "vylieceny" muz, v japonsku sa znovu nakazila zena, ktora tiez prekonala nakazu.
Asi si treba porobit zasoby, lebo bude veselo.

chamomile

janilka, to je fakt hrozne. asi preto krcmery navrhuje, nech zavolame zdravotny personal z inych krajin. pevne dufam, ze to nejako ustojime, aj v susednych cechach. aj inde, ze sa to zlepsi.

janilka

vsade to hovoria riziko corona virusu je v tom, ze sa nakazi prilis vela ludi naraz lebo nemame take zdravotnicke vybavenie aby sa to dalo zvladnut. preto to aj v taliansku dopadlo tak ako to dopadlo a musia si tam vyberat koho mozu intubovat a napojit na pristroj a koho nie

Almarinos

Pomýlil som sa v nadpise:
Choroba sa volá  COVID-19,  a spôsobuje ju vírus
SARS-CoV-2.
Vírus je aktívny do 4.5 metra od nakazenej osoby, vo vzduchu prežije aj 30 minút.
www.ta3.com

To su dost podstatne veci. A ešte k tomu, človek, ktory nevie, že je nakazený, tak v tom vzduchu, ktorý vydychuje je už tento vírus a môže nakaziť iných ľudí. V tom je tá zákernosť. Zachvíľu tu budeme mať všetci rúška ako v tom Wuhane.
A pripomína mi to ten katastrofický film, keď smrteny vítus šíril vzduchom.

Tie predavačky čo kýchajú a s takou rukou nahadzujú do pokladne tovar, to som videl viackrát. Ale ešte horšie je, keď vidíš takúto osobu v lahôdkach. Už som to chcel aj nahlasovať, ale nechal som to tak.

Almarinos

Pomýlil som sa v nadpise:
Choroba sa volá  COVID-19,  a spôsobuje ju vírus
SARS-CoV-2.
Vírus je aktívny do 4.5 metra od nakazenej osoby, vo vzduchu prežije aj 30 minút.
www.ta3.com

To su dost podstatne veci. A ešte k tomu, človek, ktory nevie, že je nakazený, tak v tom vzduchu, ktorý vydychuje je už tento vírus a môže nakaziť iných ľudí. V tom je tá zákernosť. Zachvíľu tu budeme mať všetci rúška ako v tom Wuhane.
A pripomína mi to ten katastrofický film, keď smrteny vítus šíril vzduchom.

Tie predavačky čo kýchajú a s takou rukou nahadzujú do pokladne tovar, to som videl viackrát. Ale ešte horšie je, keď vidíš takúto osobu v lahôdkach. Už som to chcel aj nahlasovať, ale nechal som to tak.