Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

Majka 15

To čo bolo v článku ako lekárka nedodržala nariadenia a prijala muža s nákazou
To je obraz slovenska, čo by sa malo zmeniť. Pre bohatých so známosťami zákon neplatí.
Teraz nech si zámožný muž aj lekárka čo ho prijala zoženie odniekiaľ a zaplatí súkromných zdravotníkov do Ružinovskej, však si to môžu dovoliť.
Tí zamestnanci čo sú v karanténe si môžu oddýchnuť aspoň.

chamomile

Ahoj Almarinos, nie je za co, ktory odkaz myslis, ten z bratislavskych novin, kde ta dcera pise, ako pochodili na kramaroch? Ja uz neviem, co si mysliet, je to pravda, ze v taliansku ludia na ulici padaju ako orechy?
Mne sa zatial najviac pacil rozhovor s krcmerym, uz neviem presne kde, ale aj ten som tu spominala.

Almarinos

Ja nechápem politiku nasej vlady /krizove opatrenia/. No do p**e pustane sem ludi, ktori k nam pricestuju nevieme odkial a dufame, ze vsetci ostanu v karantene? A co je to za karantena, ked sa takto nemocni ludia pohybuju medzi nami? Tie ruska nic nezabezpecia. Ja to vidim velmi velmi zle! Zomrie na SVK vela ludi.
Ja by som kazdeho jedneho co sem pride DAL OKAMZITE DO 3-TYZDNOVEJ KARANTENY, nasledne testoval a VYCLENIL NA TO PRIESTOR A POSLAL TAM NEJAKYCH LUDI- AJ VOJAKOV NECH ICH STRAZIA. A daval im hoc aj ten kokosovy olej ked budu chori. Kokosak sa osvedcil pri SARS, TAK PRECO HO NESKUSIT PRI SARS-COV-19?
Tu uz je to rozsirene medzi nami. Staci ked taky clovek vlezie do vytahu a hned po nom tam nalezu zdravi ludia a uz mame nemocnych. Samozrejme nic nenahlasia, lebo neboli za hranicami.

Mali by sme testovat aj tych co neboli za hranicami. Lenze co zas nemame? Ako vzdy peniaze.

Mali by sme si brat priklad od Ciny. Ale kdeze! My sem pustime dalsich ludi, nech sa to tu pekne rozleze. Skoda reci. Mali by tu platit prisne opatrenia.

Ked nemame priestory, dajme tych ludi do skol a internatov, skolaci su vsetci doma.

Almarinos

Chamomile- díky že si sem dala ten odkaz na priebeh choroby. To mi dosť pomohlo. Myslím si, že ľudia by mali dýchať hlavne nosom, aby im to nezasiahlo pľúca a nedostali zápal pľúc..

fonte

EV365, mozne to je, ale to sa musia ludia spravat zodpovedne a lekari by mali ist prikladom, nie ako pani riaditelka,
to je v takejto situacii nonsens, na basu, dlhorocnu....

EV365

fonte: Potvrdzuješ moje slová že vírus nie je možné zastaviť. Je možné získať čas pomocou opatrení a pripraviť sa. Predpokladám že to bude trvať pár mesiacov do leta.