Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

Bohatier

marek1251487 na chripku zomiera ludi viac z pocinu ze ju ludia s lahostajnostou siria do svojho okolia. Ak zacnu rovnako s korona virusom (podla stats su to zaikruhlene precenta a nie 0,00 ako o chripky) tak umrtnost moze byt o hodne vacsia (ako u tej chripky). Proste lepsie je sa naucit k mansej lahostajnosti (ale hovori sa ze neni nad vlastnu skusenost v nekonecnosti poznania nepoznaneho).

EV365

Mydlo a múka sa použijú aj tak. Zásoby majú ľudia vždy, nebudú každú chvíľu chodiť do obchodu. Panika sa robí kvôli biznisu.

marek1251487

pripraveni? ako? pripravit sa neda. mydla su vam nanic, ruska su nanic. jediny sposob, ako sa tomu vyhnete je, ze ostanete zatvoreni doma, kym to prehrmi.

ako vam pomozu mydla pre pana?? ked vyjdete von a niekto na vas dychne/zakasle. skuste mi toto vysvetlit. staci ze chodite do prace. tam nie su ludia? clovek ani nemusi kaslat a virus mat moze. ani nebudete vediet odkial ste ho chytili.

tieto clanky a prispevky su vysmechom ludskej inteligencie. a za dalsie. umrtnost okolo 40teho roku zivota je 0,2%. to skor umriete po ceste do/z práce na ceste v havárii.

ked chytite coronu virus, tak sa z neho normalne VYLIECITE. chripku preco neriesite? ta ma vyssie percento umrtnosti a nikomu nevadi.. tak nech sa paci, robte si zo zivota chaos na kolieskach. ako keby ste nemali dost problemov. a nakupujte ze fest. sak mate kopec penazi. napchajte ich do mydiel a muky.

chamomile

akinoma kde rada chodis do talianska, kde ti to teraz chyba?
Ja sa priznam, ze sanytol ani dettol nepouzivame, ale pojdem kupit a skusim.
Vcera v lidli mali ludia v kosikoch aj po styri sava. Ja nic specialne nerobim, akurat nechodim za kulturou, do obchodov, iba do potravin.
Aj to sa vcera v lidli za nas postavila taka mlada dvojica, ona nachladnuta ako das, cerveny nos, stale si ho chytala a potom vsetko okolo seba, no mala som dost. Ani nedodrziavala vzdialenost, lepila sa na nas, islo ma porazit. Potom nastupovali do maleho cerveneho auta, napadlo ma, ze som si mohla to auto aspon odfotit, keby nahodou nieco, ale nestihla som. Tak len dufam, ze nech nic nechytime.