Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

Almarinos

Myslel som toto
tech.sme.sk

www.osel.cz

www.osel.cz

Preto ni to nejde do hlavy, ze by sa pomocou genetiky mali vylepsovat ludia, ked bola taka kritika na geneticky modifikovane deti.

A co sa mi nepaci je este to, ze sa teraz vrtaju do genetickych manipulacii ludi a este ani v tejto dobe nemozu vediet o vsetkych dopadoch na ludsky organizmus.

Toto je zaujimave
www.idnes.cz

Soli

Dneska už vonku nikto nenosil rúška, ani na zastávkach kde bola kopa ľudí, dokonca niektorí ani v obchodoch.
Obchody totálne preplnené, parkoviská narvaté že sa nedalo zaparkovať.
Kto si myslel že sa niečo zmení v správaní ľudí tak ten bol riadne naivný - konzumnú dobu nič nezastaví.
Všetko sa vrátilo do normálu tak ako som si myslel.

chamomile

Almarinos, ten link je dobry, ten clanok je dlhy, treba sa preklikat, v 4. casti to je. :)
Moderné technológie, ktoré sa usilujú kombinovať bio-, nano-, info- a neuročastice, nám umožňujú modelovať ľudské bytosti tak, ako chceme – píšu analytici NATO. Dodávajú, že na modelovanie a „vylepšovanie“ človeka (vojaka) sa budú používať biosenzory či čipy integrované do tela, ich komunikácia so sieťami a umelou inteligenciou a ich riadenie.
je to desive a pisu, ze uz sa to deje

Almarinos

Dala si tam zly odkaz. Ale nevadi. O tom vkladani genov, to uz tusim urobil jeden Cinan. Bola na to velka kritika. Ja som proti tomu. Dnes uz sa robi s ludmi ako s potkanmi :)

chamomile

almarinos, pisal si, ze ta bavi genetika, tak dost drsny clanok -
V ďalšej forme bude možné človeka, jeho schopnosti a jeho vlastnosti „upravovať“ zásahmi do jeho génov. A popri ľuďoch bude možné vyvíjať celkom nové biosystémy, prepojené s počítačmi a robotikou a použiteľné pri sledovaní, výrobe či boji.
www.aktuality.sk

chamomile

Pápež František, ktorý pochádza z Argentíny, tiež pripomenul, že ženy často čelia riziku násilia v dôsledku núteného pobytu doma. "Izolácia vrhá tisíce žien do pekla, sú zatvorené s agresorom, z ktorého majú ešte väčší strach ako z koronavírusu,"
"Zvýšila sa spotreba alkoholu, ľudia trpia viac úzkosťami a depresiami, a to vedie k nárastu násilia v rodinách,"