Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

chamomile

fonte, nemyslim, ze ohrozuje druhych, skor seba.
fonte a to este poznam ludi, co boli lyzovat v severnom taliansku a chodia uplne vsade, stretavaju sa, ten pan volal mojho otca stretnut sa. Tak to nastastie neisiel, ale naco ho vobec volal. Ten je aky a vobec nikde sa nenahlasili.

fonte

Chamomile, takych ludi, ako je tvoj otec by mali prejst roxorom, ale ze poriadne, tam nic ine nepomoze. To je proste neuveritelne, on ohrozuje inych, to nema v sebe ani kusok zodpovednosti?
Tupi su ludia neskutocne.

chamomile

Almarinos, ja sa tiez citim zle, uz len z toho, ze tu ten virus je. Teraz som na pluske citala, ze este viac ako C vitamin nas ochrani D vitamin a ten ziskame z 90% iba zo slnka.
Videl si fotky a videa z Talianska, ako to tam vyzera v nemocniciach? Ja len dufam, ze to tu a v okoli nebude taketo strasne.
Pojdem teraz niekde na slnko. Este ma mrzi, ako su niektori ludia tvrdohlavi, vid moj otec, nic nepocuva. Da si jeden pomaranc, mysli si, ze to staci, kludne sa ide prejst, ale daleko, ze musi cestovat, cestuje aj bez ruska, nakupuje. Pouziva latkove kapesniky. Dufam, ze mu prejde ta nadcha a nebude chory este viac. Takato nadcha ho chyti kazdy rok, ze casto konci az na atb. Tak aj z tohto sa citim tak zle.

zapper

Zdravím všetkých.
Informáciu, ktorú som obdržal v posledných dňoch sa týka nových frq pre zapper /SRZ/ a RPZ-14-15.
Frekvencie pre coronavírus COVID-19 sú 188,5-190,5 kHz pri posuve 1Hz čas 33 minút 20 sekúnd.
Oficiálne však nemám potvrdené otestovanie v reále, takže čakám, kto bude ako prvý úspešný z celých Čiech alebo Slovenska.

Almarinos

Rada123- kup si v obchode kokosovy olej a jedz iba ten nič ine a pozoruj sa, či to neprejde.potom sem napis ako to dopadlo, co to preslo. Stoki okolo 7 eur To čo opisuješ by mohol byt aj koronavirus, aj nemusel. Nemusis hned kaslat. Moze to mat postupny priebeh. . Aktualne tvoj imun. system bojuje s nejakou infekciou. Preto ta pali hrdlo.. A tento virus by si dychanim pohla preniest na druhych ludi.

Chamomile-
asi si to bola ty, ked si pisala,ze aky ma priebeh onfekcia koronavirusu to uz vieme ....a bol tam odkaz....narychlo som to nenasiel, kde to bolo.

- vyzera to ale velmi zle. Teraz vyrabame automobily a ine hovadiny, ktore aktualne nepotrebujeme. Nemohli by ti ludia vyrabat vysoko efektivne ochranne pomocky proti virusom?. Auta su nam na nic, aj tak ich nema moc kto kupovat, mali by sme tych ludi zaskolit na ochranu zdravia, lebo to vyhubi najblizsie roky podla mna min 10% populacie. Na svete.
Teraz si vezmi tie predavacky v obchodoch. Staci ked sa jedna nakazi a je hotovo. Schytaju to vsetci, aj dalsi zamestnanci aj zakaznici. A tych 50+ rokov tam chodi dost.

A zachvilu nam odidu aj lekari. Tvrdia ze ich je malo a este aj pochybujem o tom, ze maju dostatocne zabezpecene neviem co pouzivaju.

Mna sa tato situacia tak dotyka, ze citim uz 4 dni z toho stresu taky tlak v bruchu.

chamomile

Dakujem snubka, toto som nevedela.
Inak, moj otec ma uz tri dni nadchu, mokry kasel, tiez sa bojim, ze snad to nema.

Betkapodbranska

Rada123 pokial sa nevyskytne kašlanie a dýchavičnosť tak to nič s koronou nemá. Piť teplý čaj a malo by to prejsť.