Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

chamomile

Vo svete nosia aj normalne satky, trojuholnik, vzadu uviazu.
V nemocnici v Seattle cely personal bez rusok, ani doktori ani sestry ani personal, nechapem, a rozpravaju, ako prijimaju pacientov s covidom. To sa neboja?

Almarinos

Ano, ulica moze byt nebezpecna, tym ze dychaju ludia. A.vydychuju nevieme co.
Ale isiel som po parku, bol som pri lavicke a blizil sa ku mne 1 chlapik. Mal rusko, ale odokryte usta. Zacal kaslat a mal sopel. Akonahle kychol, zacal som hned utekat na kopec. Co najdalej od neho. :). Staci ked kychne, moze mat koronu a rozleti sa to aj na viac ako na 10 metrov a stale je to zive. Preto ja ked sledujem ludi, ku ktorym sa blizim, alebo sa blizia oni ku mne, snazim sa z dialky vyhodnotit, ci smrkaju, alebo maju kasel. Ale ked ide oproti mne niekto po chodniku, aj s ruskom, snazim sa minat ho co najdalej od seba, aj 4.5 metra, tak ako to bolo zistene v 1 studii. Nerobim to vzdy, ale snazim sa. A zohladnujem pri tom aj smer vetra, co je velmi dolezite a nikde sa o tom nehovori. Tiez keby nastupim do autobusu a niekto tam kasle, radsej vystupim na najblizsej zastavke. A dalsia vec, chytim si rusko hore pri nose, aby som tadial nevdychoval vzduch- aby sa filtroval. Ja pouzivam tricko,.nie rusko.
Rziko moze byt aj nakazeny sofer.
Ked ides von vecer obvykle tam nikto nie je.len ludia so psami.