Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?

Príspevok v téme: Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Almarinos

Koronavírus COVID-19- ste už pripravení?
Len pre info-
Čo by okrem rúšok mohlo pomôcť
1. Kokosový olej užívať. Obsahuje kyselinu laurovú, alebo monolaurin. Dokáže posobit na virusy podobné tomuto.
2. Vitamín C vo vysokých dávkach. Čítal som niekde, že už sa to testuje v Číne. Tam podávajú ľuďom infúzny vit.C. V našich podmienkach by som skúsil lipozomálny v. C.

Myslím si že, to zasiahne celé Slovensko.

Almarinos

Ja sam dobre poznam ten pocit, ked na niecom pracujem a zistim, ze cela robota bola aj tak na nic. To je pripad aj tych zahradkarov. Takze ich chapem. Vsetko je o trhovej ekonomike, o peniazoch.
Keby to rozdali, je to ako keby to vsetko (polievanie, okopavanie, sadenie atd..) robili zadarmo. A zadarmo dnes nerobi skoro nikto.
U nas sa ale niektori vynasli a predavaju cez e-shopy. Ale aj tak tolko nezarobia.
A zober si este, ze mnohi tito podnikatelia maju napoziciavane peniaze a nebudu mat z coho vratit.

Ja som si posadil cibulu a jedavam tie mlade vyhonky so solou ked sa nudim :)

chamomile

almarinos, ale to mozu byt bludy, hoax ten clanok, ja sa skor priklanam k tomu co pises, plus ze nerobili opatrenia atd, v lombardsku lyzovanie, chlad, kde sa to dobre siri.

kvety mohli rozdat, kludne nemocniciam, zdravotnikom, proste je mi luto tych kvetov, ale mozno sa ani nedalo.

Almarinos

Chamomile-prečítal som celý článok o genetike a koronavíruse a má to hlavu aj pätu. Chcel som kedysi íst študovať genetiku, takže pre mňa dosť zaujímavé.

Ja som si myslel o tých Talianoch, že preto ich toľko zomiera, lebo sú veľmi spoločenskí a komunikatívni a potom som si myslel, že v tom Lombardsku asi nejak nahusto bývajú.

A prečo ničia tie kvety? Lebo ich nemôžu predať a nebudú mať potom čo jesť.

chamomile

11:40 Dopyt po kvetoch klesol po celom svete. Zamestnanci kvetinárstva v Petrohrade ničia nepredané kvety.
celkom nechapem, preco ich nemozu rozdat

chamomile

Co si myslite o tomto clanku, ze dolezitu rolu zohrava genetika?
www.extraplus.sk
je tam podpisany MUDr. Vladimír Malec, PhD., prednosta Onkologickej kliniky SZU, Nemocnica L. Pasteura, Banská Bystrica,

je aj v B.Bystrici nemocnica L.Pasteura? mne to naslo, ze v Kosiciach